Valorant Champions İstanbul Bilet, Nasıl Alınır Detaylar

Valorant Champions İstanbul Bilet, Ne kadar ve Nereden Alınır? Valorant Şampiyonlar Şampiyonası, muhtemelen herhangi bir Valorant Şampiyonlar Turu sezonunun en önemli etkinliğidir. Bu yılki şampiyona, Türkiye’nin İstanbul kentinde henüz belirlenemeyen bir yerde yapılacak. Her zaman olduğu gibi, etkinlik bir takımın Valorant Champions Tour Dünya Şampiyonu olmasıyla sona erecek! 2 hafta boyunca Valorant Operasyonu’nda pek çok tehlike söz konusu olduğundan, bu etkinliğin kesinlikle unutulmaz olacağı kesin! Şampiyona maçı bir LAN etkinliği olacak ve canlı bir seyirci önünde gerçekleşmesi bekleniyor. Valorant’ın tüm etkinlikleri özellikle Türkiye’de oldukça ilgi görebilecek kapasite de olduğunun vurgusunu belirtmek isteriz.

Valorant Champions İstanbul Bilet
Valorant Champions İstanbul Bilet

Valorant Şampiyonları: İstanbul’da yarışacak 16 takım, tüm Son Şans elemelerinin tamamlanmasının ardından Ağustos ayı sonlarında onaylanacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; RGX Kelebek Kaç VP


Valorant Champions İstanbul Bilet, Takım Listesi

Valorant Champions İstanbul Bilet, Yetkili bayilerden satın alınılması düşünülüyor. Şimdi diğer merak edilen takımlar ve etkinlik detaylarına geçelim.

Valorant Champions İstanbul, yılın en büyük Valorant Şampiyonası ve tüm VCT 2022 sezonunun doruk noktasıdır. Bölgesel Challenger Şampiyonalarından Son Şans Elemeleri’ne kadar her oyun şampiyona elemelerini hesaba katar. Turnuvadaki yerlerini güvence altına almak için takımlar, normal sezon ve Ustalar gibi uluslararası etkinliklerde yeterli VCT puanı toplamalıdır. Aşağıda İstanbul Valorant Şampiyonlarının çeşitli bölgelerinden tüm takımlar yer almaktadır. VCT puanları ile ilerleyen 12 takım hangileridir?

TakımBölgePuan durumu
OpTic GamingNorth America900
XSETNorth America295
FnaticEMEA500
FunPlus PhoenixEMEA425
LOUDBrazil650
LeviatánLatin America355
Zeta DivisionJapan475
Paper RexAPAC550
XERXIA EsportsAPAC300
DRXKorea400

Elemede bulunan yedek takımlar listesi

TEAMREGION
?North America
?EMEA
?South America (Latin America and Brazil)
?South America (Latin America and Brazil)
?East Asia (Japan, Korea, and China)
?APAC (SEA, Oceania, and South Asia)

Kendi bölgelerinde en fazla puan toplayan takımlar, Şampiyona için bir kez daha burada hak kazanmak için yarışacak. Ardından elemeleri geçtiğinde takımlar şampiyonada kendilerine yer tutacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Champions İstanbul Bilet sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Herkese Yazma