Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Deadeye Ne Zaman Çıkacak [Bir sonraki ajan]

Valorant Deadeye Ne Zaman Çıkacak? Yaklaşan Valorant Gece Pazarı, yeni afişe eklenecek yeni bir güncelleme alabilir. Valorant’ın Gece Pazarı, mağazaya düzenli olarak normalden daha uygun bir fiyata rastgele silah görünümleri sağlar. Oyuncular, karta tıkladıktan sonra görüntülenebilecekleri rastgele altı gelişmiş silah görünümü alacaklar.

Yani gece pazarı, pazarı göstermek için yeni bir afişle küçük bir güncellemeye sahip.


Valorant Deadeye Ne Zaman Çıkacak
Valorant Deadeye Ne Zaman Çıkacak

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Haritaları Listesi


Bu, gece pazarının yakında geleceği (afaik) anlamına gelmez, ancak asla bilemezsiniz erkende gelebilir. Gece pazarının birkaç hafta veya daha önce dönmesini beklemelisiniz. |Son zamanlarda, popüler Valorant veri madencisi Rumble Mike (Twitter’da), gece pazarını temsil eden yeni bir afiş olabileceğini duyurdu.

Bir sonraki gece pazarının tarihini açıklamadı. Ancak oyunculara “birkaç hafta veya daha erken” gelmesini istediğini söyledi.

Yaklaşan Valorant Gece Pazarı, bir sonraki ajan “Deadeye” olabilir

Yaklaşan gece pazarı, bir sonraki Valorant ajanının “Deadeye” olduğunu gösteren bir pankart içerebilir. Gece pazarı Valorant mağazasına en son 28 Temmuz 2021’de, 10 Ağustos 2021’e kadar süren 3. bölüm, 1. kısımda geldi. O zamandan beri başka kimse olmadı.

Oyuncular ve hayranlar, “Valorant Bölüm 3″ün 2. Perdesinin son bölümünde yeni gece pazarının mağazaya girmesini beklemek için sabırsızlanıyor. Ancak Riot Games, herhangi bir ipucu veya resmi bilgi sağlamadı.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Bilgisayarda Ne kadar Yer Kaplar


Valorant Deadeye Ne Zaman Çıkacak?

Mike güncelleme hakkında bir tweet yayınladıktan sonra, topluluk “Deadeye” kod adlı bir sonraki ajanın ipucuna sahip olduğunu tahmin etti. Birçok kişi, silahtan dönen mor halenin bir ajanın yeteneği olduğuna dikkat çekiyor. Bu yeteneğin silah seslerini artırabileceği söyleniyor.

Valorant Gece Pazarı
Valorant Gece Pazarı

Ajan daha önce Valorant’ın yedinci haritası Fracture’ın yayınlanmasının son sahnesinde alay konusu olmuştu. Riot, kimliği belirsiz bir sese, Fransız aksanına ve mor haleli bir mermiye sahip bir videoyu resmi olarak yayınladı. Bunu söyledikten sonra, bu sadece bir spekülasyondur ve resmi olarak doğrulanmamıştır dedi.

Ancak oyuncular bir sonraki gece pazarının yakında Valorant mağazasına gelmesini bekleyebilirler. Geldiğinde silah kaplamasını görebilir ve indirimli fiyattan satın alabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Deadeye Ne Zaman Çıkacak sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Spectrum Skini


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER