Valorant Dereceli Giremiyorum Ne Yapmam Lazım?

Valorant Dereceli Giremiyorum
Valorant Dereceli Giremiyorum

Valorant Dereceli Giremiyorum diyorsanız Yapmanız gerekenler nelerdir? Oyunda herhangi bir güncelleme olduğunda bu durumla karşılaşmamız mümkün müdür?

Riot, oyuncuların sıralama için sıraya girmesine izin vermeyen bir VALORANT hatasını düzeltmek için çabalıyor……… VALORANT’ın “sıra devre dışı” hatası nasıl düzeltilir? VALORANT’ta rekabet etmek her zaman göründüğü kadar kolay değildir. Oyunun başına bela olan en son VALORANT hatası, oyuncuların maçlara girmesini engelliyor. Genellikle “sırada” yazan ve “parti üyeleri hazır değil” diyen bir “sıra devre dışı” mesajı açılır. Sorun açıkça oyun deneyimini etkilese de basit bir çözümü var. VALORANT’ın “sıra devre dışı” hatasını nasıl düzelteceğiniz aşağıda açıklanmıştır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Dereceli Ne Zaman Açılır


Valorant Dereceli Giremiyorum

Hata genellikle bir eşleşme için sıraya girdikten birkaç saniye sonra ortaya çıkar. Sıra kırmızı olana ve “Sıra Devre Dışı” yazana kadar normal şekilde ilerleyecektir. Lobiyi tekrar ziyaret etmeden önce sekmeler arasında geçiş yapmak da sorunu çözmüş gibi görünmüyor.

Valorant Dereceli Girilmiyorum
Valorant Dereceli Girilmiyorum

Bu durum neden meydana gelir

Riot bu tuhaf durumu çabucak ele alırken, etkilenen oyuncular için tek çözüm derecelendirilmemiş bazı oyunlar oynamaya başlamak. Görünüşe göre bu, hata çözüldüğü için kalıcı olmayan bir çözüm.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Güncelleme Ne Zaman


Valorant Dereceli Girmiyor Hatası Çözümü

VALORANT’ın “sıra devre dışı” hatasını nasıl düzelteceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Hata genellikle bir eşleşme için birkaç saniye sıraya girdikten sonra ortaya çıkar. Sıra kırmızı olana ve “Sıra Devre Dışı” yazana kadar normal şekilde ilerleyecektir. Lobiyi tekrar ziyaret etmeden önce sekmeler arasında geçiş yapmak da sorunu çözmüş gibi görünmüyor. İstemcinizi yeniden başlatmak, “sıra devre dışı bırakıldı” hatasını düzeltmelidir. Oyuncular tekrar giriş yaptıktan sonra can sıkıcı sorunlar olmadan maçlar için sıraya girebilirler. Oyun bittikten sonra hata yeniden görünebilir. Bu olursa, oyuncular müşterilerini yeniden başlatabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Dereceli Giremiyorum sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Hangi Valorant Karakterisin


Bu içeriğe oy verin!