Oyun

Valorant En iyi karakter kimdir – En güçlü hangisidir

Valorant En iyi karakter hangisidir? En iyi ajanları gösteren Valorant Ajan seviyelerinin bir listesini mi arıyorsunuz? Mevcut meta verilerdeki her karakteri en iyiden en kötüye doğru sıralayarak kendi listemizi işledik. Valorant, çeşitli karakterleri Agents adlı yüksek kaliteli bir taktik nişancı oyununda birleştirir. Her ajanın kendine özgü yetenekleri vardır – ve elbette daha iyileri de vardır. Gelecekteki dünyaya hükmetmek için hangi karakterde ustalaşman gerektiğini merak ediyor musun?

Size en iyi kadroyu sunmak için oyundaki her ajanı sıraladık ve size yardımcı olacak yardımcı rehberlerle! Ancak listeye atlamadan önce, Riot Games’in oyundaki her ajanın Valorant’taki çeşitli senaryolara ve durumlara uymasını sağlamayı amaçladığını. Sürekli olarak aşırı güçlü ajanları dengelemek ve aynı zamanda daha zayıf olanları yenilemek için çalıştığını unutmamalısınız.. Yani sizin için en iyi ajanı bulsanız bile çok fazla uzun süre onu kullanacağınıza inanmıyoruz :)… Hadi öyleyse listeye başlayalım.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant İstanbul Server


Valorant En güçlü Ajan

TierAjan
SFade, Chamber, Omen, Skye
AJett, Brimstone, Yoru, Sova, Viper, Reyna
BBreach, Neon, Killjoy, Kay/O, Raze, Sage
CCypher, Astra
DPhoenix
Valorant En iyi karakter hangisidir

Valorant En iyi ve En Güçlü Karakter Muhtemel Ajan Listesi

Meta her rekabetçi oyunda önemlidir ve VALORANT bir istisna değildir. Ajanların ve silahların güçleri, ister yamalarda isterse topluluktaki trendlerde olsun, oyundaki her değişiklikle birlikte değişir. Hangi aracıları seçeceğiniz konusunda kararsızsanız. Veya yalnızca mevcut meta verileri daha iyi anlamak istiyorsanız, Bölüm 4 Yasa 1’deki en güçlü aracılar sıralamamız burada. Bu derecelendirme listesi, ajanların rekabetçi ve derecelendirilmemiş oyunlardaki popülaritesi. Tercih edilen oyunlarla sinerjisi ve Riot Games’teki son denge değişiklikleri gibi çeşitli faktörler tarafından belirlenir. Ancak Riot’un silahlı çatışma yoğunluğu ile yetenek arasında bir denge kurmaya çalıştığını unutmayın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Nick Önerileri


Valorant En iyi Ajan

İşte Aradığınız o listeye bir de siz göz gezdirin;

1) Jett

2) Sova

3) Chamber

4) Viper

5) KAY/O

6) Raze

7) Omen

8) Brimstone

9) Astra

10) Breach

11) Skye

12) Killjoy

13) Sage

14) Cypher

15) Neon

16) Reyna

17) Yoru

18) Phoenix

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant En iyi karakter sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends Engine Error Hatası


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu