Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

VALORANT Espor başvuru 2022 ( Şampiyonlar Turnuvası)

VALORANT Espor başvuru 2022 kayıtlar başladı. Riot Games, 2022 Valorant Conqueror Şampiyonasına ev sahipliği yapmak için NODWIN Gaming ile ortak olmaya hazır. Geçen yıl Haziran ayında ilk kez düzenlenen etkinlik. Güney Asya, Valorant ekibine Valorant Champions 2021 eleme turuna katılma fırsatı verdi. Global Esports, ilk Valorant Conquerors Şampiyonası’nın şampiyonuydu ve APAC Son Şans elemelerinde tüm bölgeyi temsil etti.

Riot, VCT 2022 için bir yol haritası açıkladı. Bu sefer organizatörler Güney Asya için daha fazla fırsat sunmaya hazır. Valorant Conquerors Championship 2022, Güney Asya takımı için eleme maçı olacak. 2022’de Valorant Championship Tour’da (VCT) ilk Asya Pasifik (APAC) Challenger Playoff’ları için yarışacaklar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En İyi FPS Oyunları


VALORANT Espor Kayıt 2022

VALORANT Espor Kayıt 2022
VALORANT Espor Kayıt 2022

Güney Asya takımları ve oyuncuları, yaklaşmakta olan 2022 Valorant Conquerors Championship için şimdiden heyecanlılar. Takımlar ve oyuncular, bu yazıda turnuva kayıt tarihi ve süreci hakkında daha detaylı bilgi alacaklar.

VALORANT Espor başvuru 2022: Conquerors Championship 2022 kayıt süreci hakkında bilinmesi gereken her şey

Güney Asya’dan tüm takımlar, 2022 Valorant Conquerors Championship’e katılarak, Split 1 Asia Pacific (APAC) Challenger Playoff’larındaki konumları için yarışacaktır. Nisan Sonunda 2022’de VCT Masters 1 koltuğu için yarışacaklar. Hindistan, Pakistan, Afganistan, Bangladeş, Sri Lanka, Nepal, Butan ve Maldivler’den takımlar 2022 Cesur Şampiyonlar turnuvasına katılacaklar. NODWIN Gaming, yaklaşan turnuva için kayıt tarihiyle ilgili bazı ayrıntıları açıkladı.

VALORANT Espor başvuru
Başlangıç ​​tarihi:Valorant Conquerors Championship 2022 için kayıt süreci 6 Ocak 2022’de başlayacak. Takımlar bu bağlantıyı ziyaret ederek daha fazla ayrıntı alabilir .
Bitiş tarihi:NODWIN Gaming, kayıt sürecinin bitiş tarihini henüz açıklamadı. 
Ancak, 20 Ocak 2022 civarında bitmesi bekleniyor.
Nasıl kayıt olunur:Oyuncular 6 Ocak 2022 tarihinde aktif olan kayıt linkini görebilecekler ve yukarıda ki linke girerek isimlerini kaydedebilecekler.
Valorant Conquerors Championship 2022 kayıt

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: 2022 en iyi oyun listesi


VALORANT Şampiyonlar turnuvası 2022

VALORANT Şampiyonlar turnuvası 2022
VALORANT Şampiyonlar turnuvası 2022

Geçen yıl Valorant Conqueror Şampiyonası’ndaki olağanüstü performansın. Asya-Pasifik bölgesindeki LCQ’daki küresel e-sporun ardından Riot, önümüzdeki birkaç yıl içinde daha iyi fırsatlar bulacağına söz verdi. Sözlerini yerine getirmek için 2022 Kahraman Şampiyonlar turnuvası bir kez daha katıldılar. Güney Asya takımlarının uluslararası Valorant pistinde iz bırakmak için bu fırsatı nasıl kullandığını görmek ilginç olacak. VALORANT Şampiyonlar turnuvası 2022 Kayıt işlemleri için yukarıda ki adımları tamamlayabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. VALORANT Espor başvuru 2022 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Battlefield 2042 DirectX Hata


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER