Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Fracture haritası özellikleri: Kuralları ve Taktikleri

Valorant Fracture haritası özellikleri: bu makale Valorant, Mirror Earth teorisi hakkında bilgi sunacak. Valorant Fracture haritası Taktikleri hakkında daha fazla bilgi veren ve bazı benzersiz özelliklere sahip olan yedinci haritasını, Bölüm 3, kısım 2’de gösterdi. Birden fazla yükseltmeden sonra, oyuncular “Valorant”ta oynanabilecek yeni bir harita alacaklar. Ancak bu sefer benzersiz tasarımı ve haritanın her yerindeki özellikleri sayesinde oyuncular yepyeni bir Fracture deneyimi yaşayacaklar.

Fracture ayrıca Valorant’ın Mirror Earth teorisinden özellikle bahseder ve oyuncuyu Mirror Earth Kingdom’a maruz bırakır. Kontrast madde ile kırığı ikiye bölün. Haritanın A Alanı ıssız bir ortamda, B Alanı ise yeşilliklerle dolu. Bu da haritayı daha ilgi çekici kılıyor ve tasarım açısından öne çıkıyor. Hadi Gelin Birlikte Valorant Fracture haritasının detaylarına ve taktiklerine bakalım.


Valorant Fracture haritası özellikleri
Valorant Fracture haritası özellikleri

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Fracture Haritası


Valorant Fracture haritası özellikleri ve Taktikleri

3) H-şekilli düzen tasarımı Taktikleri

Valorant Fracture haritası Taktikleri uygulamanız oldukça zor olacaktır. H şeklindeki yerleşim tasarımı nedeniyle Fracture, kendisini diğer altı Valorant haritasından ayırıyor. Valorant’ın seviye tasarımcısı Joe Lansford, H şeklindeki kaplamanın haritanın temel ayak izi olarak ayarlandığını açıkladı. Diğer işlevleri birçok değişikliğe uğrasa da yerleşim düzeni aynı kalıyor ve bu da haritayı diğer haritalardan farklı kılıyor.

2) Defender Spawn, haritanın ortasında mevcut

Valorant”ta, haritanın ortasında ortaya çıkan bir savunmacı ve iki alanda ortaya çıkan bir saldırgan görmedim. Savunma tarafı, her iki taraftan da oyuncuların savunmasını zorlaştırabilecek ihlallerle karşılaşacaktır. Ancak, oyuncular durumu tersine çevirmek için stratejilerini kullanabilirler.

1) Zipline haritanın altında çalışır

Valorant Fracture haritası özellikleri
Valorant Fracture haritası özellikleri

Geçmişte Split ve Icebox gibi haritalarda zip line, haritanın benzersiz özelliklerinden biriydi. Ancak Fracture’da Zeplin haritanın altından geçer ve haritanın ön ve arka bölgelerini birbirine bağlar.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant 3 Bölüm 2 Kısım Battle pass


Valorant Fracture haritası

1) Etkileşimli anlatı nesnelerine sahip ilk harita Fracture, Valorant’ta etkileşimli anlatı nesnelerini tanıtan ilk haritadır. Bu nedenle Valorant Fracture haritası özellikleri bu zamana kadar çok gizli tutulmuştur. Bu öğeler Valorant’ın Mirrorverse efsanevi teorisiyle yakından ilgilidir. Harita, oyuncuların orijinal olarak Mirror Earth Kingdom ve Duality filmlerinde tanıtılan Mirror Agent’lar hakkında soru sormasına ve daha fazla bilgi keşfetmesine olanak tanır.

Duality Cinemasından sonra oyuncular ilk kez Mirror Earth doğrudan maruz kalacaklar. Fracture, oyuncuyu Mirror Earth Kingdom ve onun ikiz dünyasının varlığına maruz bırakır. Haritanın belirli özellikleri, “Valorant” hayranlarının iki krallık arasındaki çatışma da dahil olmak üzere geçmiş olayları sorgulamasına neden oluyor. Broken, Valorant’ın Mirror Earth teorisini daha derinden araştırıyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Fracture haritası özellikleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant 3 Bölüm 2 Kısım Battlepass oyuncu kartları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER