Valorant Gece Pazarı Nasıl çalışır? 3. Bölüm 1. Kısım Hakkında Her şey

Valorant Gece Pazarı Nasıl çalışır
Valorant Gece Pazarı Nasıl çalışır

Valorant Gece Pazarı Nasıl çalışır?, heyecan verici bir indirimli fiyatla silah görünümleri sunar. Valorant 3. Bölüm 1. Kısım Gece Pazarı geri dönüyor. Riot Games’in taktik atış oyunu, özenle hazırlanmış çeşitli silah görünümleriyle birlikte gelir. Bununla birlikte, bazı gelişmiş görünümlerin maliyeti, oyuncuların onları Valorant mağazasından satın almasını engellemek için çok yüksektir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: FIFA 22 Nasıl Oynanır


Böylece geliştirici, “Gece Pazarı” adlı kişisel bir mağaza buldu. Gece pazarı, oyunu kısa bir süreliğine düzenli olarak durduracak ve size daha ucuz bir fiyata altı rastgele görünüm elde etme fırsatı verecek. Bu teklif gece pazarının sonuna kadar geçerlidir. Etkinlik en son 6 Haziran 2021’deki YR1 etkinliğinde duyuruldu. Oyundaki Valorant Gece Pazarı Tarihleri ​​ise şu şekilde:

  • 10 Aralık 2020 – 11 Ocak 2021
  • 11 Şubat 2021 – 23 Şubat 2021
  • 8 Nisan 2021 – 20 Nisan 2021
  • 2 Haziran 2021 – 15 Haziran 2021

Valorant 3. Bölüm 1. Kısım Gece Pazarı, 28 Temmuz’da 17:00 PT’de yayına girdi ve 10 Ağustos’ta 17:00 PT’de sona erecek.

Valorant Gece Pazarı Nasıl çalışır?

Valorant oyuncuları, ana ekranın sağ üst köşesinde bulunan kart simgesine tıklayarak gece pazarına girebilirler. Oyunda gece pazarı canlı yayına geçtiğinde ortaya çıkar.


Valorant Gece Pazarı Nasıl çalışır
Valorant Gece Pazarı Nasıl çalışır

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Van 135 Hatası


Valorant 3. Bölüm 1. Kısım Gece Pazarı, ekranı göründükten sonra oyuncular, silah kaplamalarını ve indirimli fiyatlarını görüntülemek için tıklamaları gereken altı kart alacaklar. Oyuncular daha sonra kaplama satın almak için VP’yi (Valorant Puanları) kullanabilir ve bunları daha da yükseltmek için Radianite Puanlarını (RP) kullanabilir.

Valorant 3. Bölüm 1. Kısım Gece Pazarı,

Ancak, gece pazarında bir kez silah görünümleri ortaya çıktıktan sonra nihai olduklarını unutmamak önemlidir. Cilt Valorant mağazasındaki gibi dönmeyecek. Bu nedenle, her şey oyuncunun şansına bağlıdır.

Oyuncular için rastgele silah görünümleri ve indirimler belirleyin. Ayrıca, skinler bir kez açıldıktan sonra değiştirilemezler. Yine de, gece pazarı, oyuncular için daha düşük fiyatlar ve indirimlerle yüksek kaliteli silah görünümleri elde etmek için hala en iyi fırsat. Valorant Gece Pazarı Nasıl çalışır? hakkında tüm bilgileri sizlere aktardık. Aklınıza takılan soruları bizler ile yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Valorant Gece Pazarı Tarihleri

Valorant Gece Pazarı oyuna geri döndü. Valorant, bölümler boyunca kalıcı iyileştirmeler yaptı ve her bölüm, yeni içerik sağlayan veya önceki hataları düzelten birden fazla işlem içeriyor. Hayranlara dayalı evrimsel bir oyun olan RIOT, oyuncu topluluğunun özel ihtiyaçlarını karşılar ve ihtiyaçlarına özel ayrıntılar ekler. Valorant Gece Pazarı Tarihleri Aşağıda ki Tabloda ki gibidir;

Valorant Gece Pazarı Tarih -110 Aralık 2020 – 11 Ocak 2021
Valorant Gece Pazarı Tarih -211 Şubat 2021 – 23 Şubat 2021
Valorant Gece Pazarı Tarih -38 Nisan 2021 – 20 Nisan 2021
Valorant Gece Pazarı Tarih -42 Haziran 2021 – 15 Haziran 2021

Her bölüm yeni içeriklerin tanıtımını görecek ve bu sefer gece pazarı yeniden başlıyor. Makale, gece pazarının dönüşü hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor. Çoğu PC oyuncusunun aşina olduğu gibi, Valorant geçen sezonun Aralık ayı civarında bir gece pazarı ve yeni bir oyun modu “Snowball Fight” başlattı.Bu iki mod her zaman oyuncular için yeni bir duygu olmuştur.

Gece pazarı, izleyicilere altı set rastgele silah veya farklı paketlerdeki bıçak setlerinde toplu indirim sağlayan büyük ölçekli, rastgele yinelenen bir etkinliktir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Gece Pazarı Nasıl çalışır sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Error 40 Hatası