Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2022 (Tüm Bildiklerimiz)

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2022
Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2022

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2022? Valorant’ın Gece Pazarı, oyunda yeni görünümler edinmenin en iyi yollarından biri. İşte 2022 takvimi ve bir sonraki düşüşün ne zaman olacağı. Riot Games’in Valorant’a yaptığı en iyi eklemelerden biri, oyunculara indirimli fiyatlarla rastgele harika yeni görünümler sunan. İki ayda bir dönen bir mağaza olan Gece Pazarı. League of Legends “Sizin Dükkanınız”dan esinlenilen özellik olarak geldi. Dünyanın her yerinden geleceğin Dünya savaşçıları için bir etkinlik haline geldi ve birçoğu oyunda geri dönüşünü bekliyor.

Ama tam olarak bir gece pazarı nedir? Bir dahaki sefere ne zaman? Tarihler, programlar ve nasıl girileceği dahil Valorant Gece Pazarı hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Nokta Cross Valorant


Valorant Gece Pazarı Nasıl Alınır

Varsa, Gece Pazarı oyunun açılış ekranının sağ üst köşesinde bulunabilir. Dikkatinizi çekmek için yanıp sönen küçük bir kart işaretiyle belirtilir. Bu küçük ikona tıklayarak tüm indirimli ürünlere ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kartı çevirmek ve bu size hangi cildin teklif edildiğini ve indirim yüzdesini söyleyecektir.

Ek olarak, kartın arka plan rengi ve sağ alt köşedeki küçük şekil bu kaplamanın seviyesini gösterir. Hangisinin hangisi olduğundan emin değil misiniz? Görünüm katmanları hakkında daha fazla ayrıntı için Valorant görünüm kılavuzumuza bakın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Ne Kadar İnternet Yer


Valorant Gece Pazarı nedir

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek
Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek

Valorant Gece Pazarı, oyunda rastgele düşen dönen bir dükkandır. Oyuncuların indirimli bir fiyata satın almaları için altı farklı silah görünümü mevcuttur. Dahası, görünümler tamamen rastgele. Bununla birlikte, özelliğin Aralık 2020’deki ilk çalıştırmasının özellikle sert olması eleştirisiyle Riot. Hayal kırıklığına uğramamanızı sağlamak için bir Kıyamet Koruma Garantisi uyguladı. Tüm premium kaplamalara sahip değilseniz, havuzunuzda en az iki premium kaplama alırsınız. Ayrıca, sunulan çeşitliliği artırmak için artık aynı silah için iki görünüm alamayacaksınız.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2022

  • Oyuncular, Gece Pazarı’nın bundan yaklaşık 1 hafta sonra ortaya çıkmasını bekleyebilirler.
  • 14 veya 15 Eylül (üç hafta)
  • 21 veya 22 Eylül (dört hafta)
  • 28 veya 29 Eylül (beş hafta)

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2022 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: CS GO Rütbe Sistemi Türkçe


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.