Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık (Hatası windows 7 ve Diğerleri)

valorant gerekli bir programı kuramadık Ne Anlama geliyor? Gerekli bir programı kuramadık durumu ile karşılaştığımız ne yapmamız gerekir? Valorant, 2020’de resmi olarak piyasaya sürülen, oynaması ücretsiz bir birinci şahıs kahraman nişancı oyunudur. Bu oyun çok popülerdir ve birçok kişi tarafından yüklenmiştir. Ancak, diğer yazılımlar gibi, oyunda da “Gerekli bir bağımlılığı yükleyemedik” gibi bazı hatalar var. Genellikle bilgisayarı yeniden başlatmak veya oyunu yeniden yüklemek sorunu çözmez. Peki sorun nasıl çözülür? Aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Level Gizleme


Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık

Çoğu durumda, bu hatayı almanızın nedeni Vanguard’ın devre dışı bırakılmasıdır. Bu durumda, yeniden etkinleştirmeniz gerekir. Lütfen aşağıdaki adımlara bakın:

Adım 1: Çalıştır kutusunu açmak için Windows tuşu + R’ye basın. Çalıştır kutusuna “services.msc” yazın ve Enter’a basın. Bu, Hizmetler penceresini açacaktır.

Adım 2: Hizmetler penceresinde, vgc hizmetini bulmak için aşağı kaydırın. Hizmeti sağ tıklayın ve Özellikler’i seçin. Başlangıç ​​türünü otomatik olarak değiştirin. Ardından, Uygula düğmesini ve Tamam düğmesini tıklayın.

Adım 3: Oyunu tekrar güncelleyin. Bu sefer, güncelleme başarıyla indirilmelidir. Güncelleme indirildikten sonra oyunu oynamak için bilgisayarınızı yeniden başlatın.

windows 7 gerekli bir programı kuramadık hatası

Gerekli Bir Programı Kuramadık” hatasının bir başka nedeni de bozuk veya eksik bir Vanguard kurulumudur. Bu durumda, Vanguard’ı yeniden yüklemelisiniz. İşte rehber:

Adım 1: Ayarlar penceresini açmak için “Windows tuşu + I” tuşlarına basın. Ardından, Uygulamalar > Uygulamalar ve Özellikler’e gidin.

Adım 2: Sağ panelde, Riot Vanguard uygulamasını bulmak için aşağı kaydırın. Tıklayın ve Kaldır’ı seçin. Ardından, silme işlemini onaylamak için Evet’e tıklayın. A

dım 3: Oyunu yeniden başlatın ve Pioneer’ı yeniden yükleyin. Bazen, “Gerekli bir bağımlılığı yükleyemiyoruz” sorunu oluştuğunda Vanguard’ı yukarıda açıklandığı gibi kaldıramazsınız. Bu durumda, aşağıdaki adımlarla kaldırabilirsiniz:

  • Yöneticide Komut İstemi’ni açın
  • ” sc delete vgc ” komutunu yazın ve Enter’a basın .
  • ” sc delete vgk ” komutunu yazın ve Enter’a basın .
  • Komut İstemini kapatın ve ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  • C:/ProgramFiles/ ‘a gidin ve Riot Vanguard’ı silin
  • Valorant’ı yeniden başlatın ve Vanguard’ın yüklenmesi için yeniden başlatmanız gerektiğini söyleyecektir.
  • İkinci kez yeniden başlat ve her şey yoluna girecek.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant gerekli bir programı kuramadık sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Fps Gösterme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER