Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Güncelleme Ne Zaman; Güncellemelerin Listesi

Valorant Güncelleme Ne Zaman? Valorant’ta güncellemeler sık sık sağlanır. Bu güncellemeleri kaçırmamak istiyorsanız ki bu sayfaya girdiyseniz öylesiniz. Bu listeyi sürekli olarak takip edin.

VALORANT güncelleme zamanı ve sunucu bakım planı Sonunda onaylandı. Riot sunucularının bakımı tamamlandıktan sonra bugün Brave güncellemesi gelecek. Valorant 5.0, birçok yeni özellik ekleyen ve en az bir popüler haritayı kaldıran büyük bir yama olacak. En dikkate değer değişiklik, arka planda dalgaların altında bir kasaba bulunan yeni bir harita olan Pearl’ün tanıtılmasıdır. Riot Games, yalnızca Pearl iki hafta boyunca kullanılabileceğini ve ancak Pearl ardından yarışmaya girebileceğini onayladı. İşte bugünün Valorant güncelleme zamanlaması ve bakım programı hakkında şu anda bildiklerimiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Hangi Valorant Karakterisin


valorant güncelleme ne zaman gelecek

Geliştirici Riot Games, Valorant 5.0 güncellemesini 22 Haziran 2021 Çarşamba günü 06:00 PT’den başlayarak Çoğu sunucularında güncellemeleri dağıtacaklarını onayladı. Birkaç saat sürmesi beklenen bir bakım dönemi olacak, bu da hayranların birazcık beklemesi gerektiği anlamına geliyor. 22 Haziran’dan sonra sunucuların tekrar çevrimiçi olmasını bekleyin. Bu arada, Valorant 5.0 güncellemesi bu hafta Avrupa sunucularına sunulacak. Riot Games yeni bir açıklamada şunları doğrulayacak:

“Oyun 22 Haziran 2022’de 20:00 PDT’de yayınlanan yamada mevcut olmayacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Pearl en iyi ajan


Güncelleme çıkış tarihi

Yeni 5.0 fragmanında onaylandığı gibi Pearl, Kingdom Industries adlı bir şirket tarafından yapılan Radianite polikarbonata sarılmış. Harita havuzundaki değişiklikler nedeniyle Split, 22 Haziran’da Valorant’tan kaldırılacak. Bu, 5.0 Yaması’ndan (22 Haziran) itibaren Split’in rekabetçi ve derecelendirilmemiş kuyruktaki harita havuzundan kaldırılacağı anlamına geliyor. Riot Games, yeni yama 22 Haziran Çarşamba günü tüm uyumlu PC platformlarında yayınlanırke. Yeni Valorant güncellemesi hakkında daha fazla bilgi paylaşacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Güncelleme Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Clutch Nedir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER