Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Herkese Yazma; (Tuşu) Chat Kullanımı Sohbetlerde Nasıl Konuşulur

Valorant Herkese Yazma Nasıl Yapılır? Valorant Takım Arkadaşlarına Özel Mesaj Gönderme veya herkese sohbet etme nasıl yapılır? Valorant lobisindeki herkesle nasıl iletişim kuracağınız aşağıda açıklanmıştır. Valorant, Riot Games tarafından oluşturulan birinci şahıs, takım tabanlı bir nişancı oyunudur. Beş kişilik iki takım dönüşümlü olarak çalışır, farklı haritalarda kalelere saldırır ve onları savunur ve bunun büyük bir kısmı iletişimdir.

Nasıl kazanacağınızı anlamak için önce takımınızla konuşacak olsanız da, bazen rakip takımla konuşmak (küçük konuşma veya dalkavukluk olsun) gerekli görünüyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant oynanabilecek laptoplar


Valorant Chat Herkese Yazma

Öncelikle menüde tüm sesli iletişim ayarlarını bulabilirsiniz. Ekibinizle konuşurken, sesli iletişimi kullanmak, bilgi aktarmanın yazmayı duraklatmaktan daha hızlı bir yoludur. Varsayılan bas-konuş klavyesi “V” dir, ancak bunu menüden size uygun herhangi bir tuşa değiştirebilirsiniz. Herhangi bir nedenle sesli iletişimi kullanmaktan hoşlanmıyorsanız, bunları menüden tamamen kapatabilir ve ekip sohbetinde metin kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için oyun içinde “Enter” tuşuna basın, ardından takım arkadaşlarınıza bir mesaj göndermek için tekrar “Enter” tuşuna basın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: valorant bilinmeyen bir hatayla karşılaştık


Valorant karşı takımın yazdıklarını görme

Açık nedenlerden dolayı, karşı takımla sesli iletişim yoluyla iletişim kurmanın bir yolu yoktur. Ancak, tüm sohbetlerde onlara mesaj gönderebilirsiniz. Erişmek için kolay bir klavye kısayolu var. Yalnızca ekibinizle değil, herkesle iletişim kurmak için Enter ve Shift tuşlarına aynı anda basın. Mesajınızı yazın, tekrar “Enter” tuşuna basın ve lobideki on oyuncunun tümü mesajınızı görebilir.

Valorant karşı takımı tamamen sustur

Valorant’ta ekibinizle ve rakip ekiple iletişim kurmak için bilmeniz gereken her şey burada. Valorant’ta yeniyseniz, rekabetçi bir oyun denemeden önce oyun içi özelleştirme seçeneklerinizin mükemmel olduğundan emin olmanızı öneririz. Metin sohbetlerinin rengini nasıl değiştireceğinizi, artı işaretini nasıl özelleştireceğinizi ve farenizin hassasiyetini nasıl değiştireceğinizi öğrenin. Ardından, antrenman seansları arasında belirli bir süre geçtikten sonra başlayabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Herkese Yazma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Mobile Oynanış


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER