Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant İade Hakkı var Mıdır | İade Etme Talebi, Nasıl Yapılır

Valorant İade Hakkı var Mıdır? Valorant’a Skinler Nasıl iade edilir? Tam Kılavuz… Bazen değerli Valorant puanlarınızı sevmediğiniz silah görünümlerine harcarsınız. Doğal olarak, geri ödeme isteyeceksiniz. Ardından, Valorant silah görünümünü nasıl iade edeceğinizi öğreneceksiniz! Cesur silah görünümleri ucuza gelmiyor. Battle Pass 10$ iken, diğer pahalı skinler 100$’a kadar çıkabiliyor.

Aldığınız üründen memnun kalmayabilir ve paranızı boşa harcayabilirsiniz. Bu durumda iade talebinde bulunacaksınız. Burada Valorant’ta silah görünümlerini nasıl iade edeceğinizi öğreneceksiniz!


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Onur Kartları


Valorant neyi iade edebilirim?

Valorant’ta her şeyin iade edilmediğini unutmayın. Her oyunda iade edilebilecek tüm ürünler, Riot Games’in küresel geri ödeme politikasında askıya alınır. Valorant için, kullanılmayan içeriği iade edebileceğinizi belirtirler. Silah kaplamalarını kullanmak veya yükseltmek, kullanılmış içerik olarak kabul edilir. Bu arada, Valorant’ta geri getirebileceğiniz tek şey bu:

iade edilebilirVALORANT Puanları, Silah Görünümleri, Silah Çeşitleri
İade yapılmazPremium Battle Pass, Premium Battle Pass Bölümleri, Silah Görünümü Seviyeleri, Radiante Puanları, Görünüm Paketleri, Hediyeler, Karakter sözleşme seviyeleri
iade edilebilir ürünler

Bu liste Riot Games’ten olmasına rağmen, bazı oyuncular Riot Games’in iade edilemez ilan ettiği içeriği iade edebileceklerini keşfetti. Her neyse, en iyi Vandal görünümlerinden biri olsa bile, hesabınızdan neler alabileceğinizi kendiniz kontrol etmelisiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends Hata Vermeden Kapanıyor


Valorant’ta Skinler Nasıl İade Edilir

Valorant silah görünümleri yalnızca satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edilebilir. Bu nedenle, 14 günden eski olan içeriğinizi iade edemezsiniz. Silah görünümleri yalnızca satın aldığınız oyun içi para birimi için iade edilebilir. Bu da yalnızca Valorant puanları veya Radianite (Radyanit) puanları olarak silah görünümlerini ve çeşitlerini iade edebileceğiniz anlamına gelir. Artık aşağıdaki adımları izleyerek Valorant silah görünümlerini adım adım iade edebilirsiniz:

  1. Resmi Valorant Destek İadesi Makalesine gidin
  2. Aşağı kaydırın ve OTURUM AÇ düğmesini seçin
  3. Valorant Hesabınızla oturum açın
  4. Tekrar aşağı kaydırın ve SİPARİŞ GEÇMİŞİMİ AL seçeneğini seçin
  5. Bu, Valorant’ın iade edilebilir tüm içeriğini gösterecektir, eğer geri ödeme istiyorsanız, kurtulmak istediğiniz öğenin yanındaki / İADE düğmesini seçin.

Yine de kullanılmayan Valorant puanlarınızı kullanmak istiyorsanız, Riot Support’a bir bilet göndermeniz gerekir. Ancak en iyi battle pass Karambit Melee’ye geri dönemezsiniz, bu yüzden bir kez olsun iyi bir bıçak görünümüne sahip olacaksınız!

Valorant fragmanı

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant İade sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bedava Valorant Points Veren Siteler


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER