Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant İsim Değiştirme, Nasıl Yapılır [Id Değiştirme Valorant Rehber]

Valorant İsim Değiştirme: Valorant’taki görünen ad, oyuncunun Riot Games hesabına bağlıdır. Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır? Detaylı anlatımı ve her 30 günde bir ücretsiz olarak değiştirilebilir. Valorant, lansmanının ilk yılında en rekabetçi FPS eSporlarından biri haline geldi. Oyunun popülaritesindeki önemli bir faktör, oyun içi kişiselleştirme seçenekleri de dahil olmak üzere erişilebilirliğidir.

Valorant İsim Değiştirme 2021
Valorant İsim Değiştirme

Birçok oyuncu Valorant’a Nickini nasıl değiştireceğini bilmek ister. Merak edenlerdenseniz yazımızın devamında kolaylıkla yapılabileceğini göreceksiniz. Sadece birkaç dakika içinde isminizi değiştirebilir ve yeni isminizi alabilirsiniz. Valorant Id Değiştirme Nasıl Yapılır, detaylı anlatım:


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant PBE nedir


Valorant İsim Değiştirme

Oyunda görüntülenen isim, Riot ID ve slogan bölümü olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends, League of Runeterra ve Teamfight Tactics gibi diğer oyunlarda. Oyuncuların adı değiştirmek için oyun içi para birimi Riot Puanlarını harcaması gerekir. Ancak “Valorant”ta oyuncu adları her 30 günde bir ücretsiz olarak değiştirilebilir.

“Valorant”, Riot Games’in son zamanlardaki en popüler FPS oyunudur ve gün boyunca binlerce oyuncunun kıyasıya rekabet etmesine olanak tanır. Grafikleri, farklı silahları ve kendine has sistem özellikleri ile yeni nesil bir FPS deneyimi sunan bu oyun. Twitch dünyasında da önemli bir ses getirdi. Oyun o kadar heyecan verici ki, CS:GO gibi dünyaca ünlü oyunlarda ün kazanan efsanevi oyuncular… Valorant’a geçerek yeni bir profesyonel yolculuğa başladılar. aşağıda adım adım Valorant İsim Değiştirme için liste bulunmaktadır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant KAY/O


İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Çoğu zaman, oyuncular çeşitli nedenlerle Valorant görünen adlarını değiştirmek isteyebilirler. Görünen ad Riot ID ile ilişkilendirildiği için kolayca değiştirilebilir ve diğer Riot oyunlarının aksine tamamen ücretsizdir. Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır? listesi:

Adım 1 : tarayıcıda account.riotgames.com’u açın .

Adım 2 : Uygun kimlik bilgilerini kullanarak oturum açın.

Adım 3 : Hesap Yönetimi altında Riot ID’yi seçin.

Valorant İsim Değiştirme 2021
Valorant İsim Değiştirme

Adım 4 : İstenen Riot ID’sini ve Tagline’ı ve ardından bir # girin.

Adım 5 : Riot ID ve Tagline’da yapılan değişiklikleri kaydedin.

Sorumluluk reddi ve Notlar (Mutlaka Okuyunuz!!!)

Valorant’ta görünen adı değiştirmek için Riot Kimliğini değiştirmeden önce, oyuncular oyun istemcisinin kapalı olduğundan emin olmalıdır. Riot ID’yi ve sloganı başarıyla değiştirdikten sonra, Valorant görünen isme yansıtılmalıdır. Valorant’taki en önemli yardımcı işlevlerden biri, oyuncunun adını parti dışı üyelerden gizleyebilen gizlilik odaklı akış modudur.

Valorant Id Değiştirme, Nasıl Yapılır Hakkında:

Valorant hakkında iyi fikirlere ve izlenimlere sahip tek sayfa biz değiliz. Birçok yerde oyunla ilgili güzel haberler duymak sizi heyecanlandırabilir ve oyuna bir an önce başlama isteği uyandırabilir. Sizinde bu yazıda Valorant Id Değiştirme Nasıl Yapılır hakkında bilgi almak istediğinizi biliyoruz. O yüzden yukarıda sizler için liste halinde adımları sıraladık. Neyse.. Oyuna kaydolmak için heyecanlandığınızda, sonuçları ne olursa olsun gelecekte hoşlanmayacağınız bir isim belirlemiş olabilirsiniz. Bazen tamamen yanlışlıkla bir şeyler yazabilir ve bunu bir kimlik olarak onaylayabilir.

Her durumda, oyunda isminizi değiştirmenize olanak sağlayan bir özellikle karşılaşmamaktan korkabilirsiniz. Ama korkmayın, isminizi değiştirmenin çok kolay bir yolu var.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant İsim Değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Yazımızı da Okuyunuz: Valorant KAY/O Nasıl Oynanır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER