Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant KAY/O Nasıl Oynanır Rehberi: Özellikleri ve Yeni Ajan Tanıtımı

Valorant KAY/O Nasıl Oynanır? KAY/O Rehberi: 3. Bölüm 1. kısım Valorant ajanı nasıl oynanır? Valorant Yeni ajan KAY/O oynanışı: Valorant kısa süre önce 3. Bölüm 1, kısımda Oyunda yeni ajanlar yayınlayacağını duyurdu.

Valorant geliştiricileri daha önce her üç ayda bir yeni bir ajan getirmeye söz vermişti. Dedikleri gibi, artık Bölüm 3 kısım 1’de KAY/O’yu tanıttılar. Geliştirici, KAY/O’nun özelliklerini açıkladı. “Valorant”ın bazı tanınmış yayıncılarından yeni ajanları denemek için gelecek bölümleri önceden izlemelerine izin verildi. Bu makale sizlere KAY/O’nun bazı temel kullanımlarını sunacaktır. İşte aradığınız Valorant Yeni ajan KAY/O Özellikleri:


Ayrıca şu yazımızı da okuyunuz: Valorant KAY/O Özellikleri


Valorant KAY/O Nasıl Oynanır Rehberi

Oyuncuların yeni bir ajan almak için birkaç gün daha beklemesi gerekiyor. Valorant 3. Bölüm’ün 22 Haziran’da gelmesi planlanıyor. işte Valorant KAY/O Nasıl Oynanır Rehberi:

Valorant Yeni ajan KAY/O oynanışı hakkında tüm sorularınıza bu makalede yanıt getireceğiz. Valorant’ın yeni temsilcisi KAY/O, oyun başlatıcı olarak görev yapacak. Ancak geliştiriciye göre KAY/O, aynı zamanda düşmanı bastırma yeteneğine de sahiptir, rakibin savaş etkinliğini zayıflatabilecek ve kendisi ve müttefikleri için nihai hegemonyayı sağlayabilecek bir robot ajanıdır. KAY/O’nun tüm işlevleri şu şekilde açıklanmaktadır: işte aradığınız Valorant Yeni ajan KAY/O Özellikleri:

Valorant KAY/O Nasıl Oynanır
Valorant KAY/O Nasıl Oynanır

Valorant Yeni Ajan KAY/O Özellikleri:

#1 E: SIFIR/nokta:

Valorant KAY/O Nasıl Oynanır Rehberi: ilk yetenek: Basınç bıçağını atın ve bıçak dokunduğu ilk yüzeye yapışacaktır. Düşman bastırma alanındaysa, yeteneklerini kullanamayacaklardır. Bu, oyuncuların sitede gezinmesine yardımcı olsa da, rakiplerin yalnızca birkaç saniyeliğine hassas silah savaşlarına güvenmeleri gerekir.

Valorant KAY/O Nasıl Oynanır
Valorant KAY/O Nasıl Oynanır

#2 S: FLAŞ/sürücü:

KAY/O’nun flaşı, Valorant’taki diğer ajanlardan farklıdır. Oyuncular, 1 saniyelik pişirme süresine sağ tıklayarak ve 1,6 saniyelik pişirme süresine sol tıklayarak şarjlı bir flaş patlatabilirler. Başlatıcı olarak KAY/O, takımlarının girmesine yardımcı olmak için siteye girerken rakiplerini kör edebilir. Oyuncular ayrıca düşmanlarını kör etmek için oluşumları kullanabilirler.

#3 C: FRAG/ment:

Parçalar yere yapışır ve defalarca patlar, her patlama yüksek hasara neden olur. Ancak mermi daha yavaş olduğu için atlatması kolaydır. Bitki sonrası için de faydalı olabilir. Rakiplerin etkisiz hale gelmesini önlemek için çoklu dizilişler kullanmak çok faydalıdır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Renkli Yazı Yazma Kodu


#4 X: BOŞ/cmd:

KAY/O, darbeli radyasyon enerjisini yükseltmek için nihai yeteneğini kullanır ve devasa yarıçapı içinde isabet alan düşmanları kısa süreliğine bastırır. KAY/O süre boyunca bir savaş uyarısı aldı ve ölümcül hasar aldığında öldürülmek yerine yere serildi. Ancak, başlatıcı o anda takım arkadaşlarından herhangi biri tarafından diriltilebilir veya rakip takım düşen robota 850 hasar verebilirse onu muhakkak öldürün.

Valorant KAY/O Nasıl Oynanır
Valorant KAY/O Nasıl Oynanır

Valorant Yeni Ajan KAY/O oynanışı Hakkında:

Valorant yeni ajan KAYO Özellikleri hakkında detayları biyografisi üzerinden kontrol edebilirsiniz. KAY/O ile yaptığımız işbirliğinin amacı, geleneksel FPS oyun oyuncularına tanıdık bir şeyler eklemek ama aynı zamanda onu VALORANT’a özgü kılan unsurlar eklemektir. Geliştirici, oyun çıktıktan sonra geliştirmeye başladıkları ilk ajanın KAY/O olduğunu da ortaya koydu. ifşa ettiler KAY/O, oyun çıktıktan sonra geliştirmeye başladığımız ilk ajan ve onu dünyaya daha fazla entegre etmeyi umuyoruz. Akademiye yatkın olan hepiniz için aktörler ve aktrislerle bazı ilginç etkileşimler yapmak için izlediğimiz bir yol olan Breeze’in fragmanını gördünüz. Ancak oyuncuların bu yeni ajanı almak için birkaç gün daha beklemesi gerekiyor. Temsilcinin 22 Haziran’da piyasaya sürülmesi planlanan yeni güncellemeyle birlikte kullanıma sunulması bekleniyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant KAY/O Nasıl Oynanır sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Give Back Bundle


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER