Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant kullanıcı adı değiştirme, kılavuzu (Nasıl Değiştirilir)

Valorant kullanıcı adı değiştirme adımlarını sizlere hazırladık. Valorant oyuncuları, kullanıcı adlarını gerektiği gibi değiştirmekte özgürdür. Şirket, League of Legends (LoL) ve Legend of Runeterra gibi birçok tanınmış oyun üretmiştir. Diğer şirketlerin aksine Riot, oyuncuların Valorant dahil tüm oyunlarında tek bir kimliğe sahip olmalarını sağlayan tek bir kimlik formülü sunuyor.

Valorant’ta birinin kullanıcı adını değiştirmek tamamen ücretsizdir, diğer Riot oyunlarında ise kullanıcı adlarını değiştirmek oyun içi para birimi gerektirir. Bu ayrıntılı kılavuz, Valorant’ta kullanıcı adınızı değiştirme sürecinin tamamını açıklar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant benzeri en iyi oyun


Valorant Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir

Valorant veya başka bir oyun oynarken her oyuncunun kendi id’si vardır. Ancak oyundaki isim her zaman o kişiyi tam olarak yansıtmayabilir. Valorant’ta oyuncular sıklıkla farklı isimler arasında geçiş yapar. Valorant’ta kullanıcı adını değiştirmek için ayrıntılı adımlar aşağıdaki gibidir:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant VAN 1067 Hatası


Valorant kullanıcı adı değiştirme;

Adım 1: Doğru kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak Riot’un web sitesinde oturum açın.

Adım 2: Account Manamenu,nt açılır menüsünden Riot ID’yi seçin .

3. Adım: Kullanıcının bir Riot Kimliği ve Kısa Açıklama sağlaması gerekir . Bir slogan hem harflerden hem de rakamlardan oluşabilir.

Adım 4: Yapılan değişiklikleri onaylamak için Değişiklikleri Kaydet düğmesine tıklayın.

Valorant Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir
Valorant Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir

Tüm adımlar doğru bir şekilde takip edilirse, Riot ID’nin başarıyla değiştirilmesinde herhangi bir sorun olmayacaktır. Riot’un yalnızca 30 günde bir ücretsiz ad değişikliklerine izin verdiğini unutmayın. Riot’un sistemi sık görünen ad değişikliklerine izin vermediğinden, kullanıcıların adlarını dikkatlice seçmeleri gerekir.

Ancak, bir ad benzersiz veya yeterince yaratıcıysa, etiketten sonra bir slogana gerek yoktur. Ayrıca, farklı bölgelerden olsalar bile iki kullanıcı adı aynı olamaz. Riot Games, yayıncılar için yeni bir özellik ekledi. Bu özellik, isimlerini buna göre partiden veya halktan gizlemelerini sağlar. Yayıncılara spam konusunda yardımcı olmak için arkadaşlık isteklerinin otomatik olarak reddedilmesi gibi ek özellikler vardır. Sonunda, oyuncuyu temsil eden tek şey oyun adıdır. İnternet üzerinden başkalarıyla anonim olarak iletişime geçilebilen bir kimlik.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant kullanıcı adı değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Oyundan Atma Sorunu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER