Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Level Gizleme, Nasıl Yapılır, Seviye Gizlemek için Adımlar

Valorant Level Gizleme için gerekenler nelerdir? Valorant’ta Seviyeyi gizlemek için ne yapmak gerek. Level gizleme taktikleri nelerdir? Valorant’ta hesap seviyelerini nasıl gizlerim? Valorant’ta hesap derecenizi göstermek uzmanlığınızı sergilemenin harika bir yolu olsa da, diğer oyuncuları zehirleyebilir. Oyuncular, oyun içi seçeneğin işaretini kaldırarak oyun içi Valorant hesap seviyelerinin görüntülenmesini kapatabilirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Fps Gösterme


Valorant Seviye Gizleme

Riot Games, tüm oyun modlarında oyuncuları tanımanın ve oyun sürelerini ödüllendirmenin yeni bir yolu olarak. Yama 3.0 sırasında Valorant’a Hesap Düzeyi özelliğini ekledi. Hesabınızın oyuncu kartı, oyun sürenize bağlı olarak, daha fazla zaman harcadıkça artacak olan bir seviye numarası görüntüleyecektir. Ancak Riot daha sonra Valorant’ta hesap seviyelerinin gösterilmesinin toksisiteye yol açacağını fark etti. Kıdemli Yapımcı Naoise Creaven, Ağustos 2021’de Ask Valorant Geliştirici Güncellemesi’nde :). Sizden haber aldık ve şu anda üzerinde çalışıyoruz (hesap bakiyesinde bazı diğer küçük iyileştirmelerle birlikte). Diye not düştü. Geliştirmeyi tamamlamak ve değişiklikleri yayınlamak için bazı yamaların yapılması gerekecek diye lafına devam etti. Ancak bu güncellemede hesap seviyenizi paylaşmak istemeyenlerin bunu gizleyebileceğini düşünüyoruz.

“Valorant, Yetkilileri hayranlara istediklerini verdi ve oyunda hesap seviyelerini etkinleştirdi. .


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Aim Geliştirme


Valorant Level Gizleme

Oyuncular, aşağıdaki adımları izleyerek oyun içinde görüntülenen Valorant hesap seviyelerini kapatabilirler:

  1. Oyunu başlatın ve ekranın üst kısmındaki menüden ‘Koleksiyon’ sekmesine gidin.
  2. Ekranınızın sol üst köşesindeki ‘Oyuncu kartları’na gidin ve tıklayın.
  3. ‘Oyuncu Kartları’ altında ‘Afişler’in yanında bulunan ‘Seviye sınırları’ sekmesine gidin.
  4. Mevcut seçili sınırınızın altında bulunan ‘Oyuncumda hesap seviyemi göster’ seçeneğinin işaretini kaldırın. Bu seçeneğin işaretini kaldırmak, Valorant’ta oyuncunun hesap seviyesini gizleyecektir.
Valorant Level Gizleme
Valorant Level Gizleme

Hesap seviyenizi gizlemenin eşleştirme veya oyun deneyiminizi hiçbir şekilde etkilemeyeceğini lütfen unutmayın. Riot, Valorant’ta zehirle savaşmak için başka özellikler ekler. 1.07 Yaması’nda Riot, oyuncuların isimlerini parti dışı üyelerden gizlemelerine izin veren bir özellik ekledi. Böylece diğer oyuncular sadece oynadıkları ajanın adını görebilirler. Valorant Patch 3.0 da sistemde bazı değişiklikler yaparak oyuncuların hesaplarıyla ilgili bilgileri gizlemesine olanak tanıyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Level Gizleme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Diff Ne Demek Valorant


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER