Oyun

Valorant Maç Geçmişi (Bakma sitesi), Geçmişi Görme İmkanı

Valorant Maç Geçmişi Nedir ve Maç Geçmişinize nasıl ulaşabilirsiniz? Valorant Maç Geçmişinizi ve Performans İstatistiklerinizi Nasıl Kontrol Edebilirsiniz? Performansınızın son maçınızdan mı yoksa son birkaç maçınızdan mı daha iyi olduğunu hiç merak ettiniz mi? Valorant maç geçmişinizi nasıl görüntüleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Riots 5v5 taktik nişancı, tüm zamanların en rekabetçi oyunlarından biri haline geldi. Oyunlarını geliştirmek ve her zamankinden daha iyi olmak için sürekli çalışan oyunculara katılın. Farkı görmenin en iyi yolu, önceki oyunların performans istatistiklerini mevcut oyunla karşılaştırmaktır. Valorant, istatistiklerinizi görebileceğiniz bir oyun içi kariyer sayfasına sahiptir.

Ancak diğer bazı platformlar, performansınız için daha iyi bir aralık sunar. Maç geçmişi ve performans istatistiklerini görüntülemek için ziyaret edebileceğiniz platformlar aşağıdadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Server Değiştirme


Valorant Maç Geçmişi, Görme için en iyi istatistik siteleri

Valorant geliştiricileri, valorant’ın kariyer sayfasını hazırlamak için çok zaman harcadılar. Önceki maçlarınızın maç geçmişini valorant oyununun içerisinde kontrol edebilirsiniz. Bireysel k/ds, ortalama savaş puanları, öldürmeler, ölümler, asistler, ilk kan ve daha fazlası var. Doğru bir karşılaştırma yapmak için ihtiyacınız olan her şey. Ama tek dezavantajı sadece son 10 maçı kontrol ediyor olmamız. Maç İstatistiklerinize bakmak için şu adımları izleyin;

valorant maç geçmişi görme
valorant maç geçmişi görme

Oyun içi kariyerinizi görüntülemek için, oyun ve koleksiyon sekmeleri arasındaki en üstteki kariyer sekmesine gidin.

1. Site önerisi; Blitz Uygulaması

valorant maç geçmişi bakma sitesi
valorant maç geçmişi bakma sitesi

Blitz’in Valorant koçunuz olduğunu söyleyebilirsiniz. Oyununuzun her yönünü geliştirmenize yardımcı olabilir. Maç sonrası performans analizi, video kılavuzları, yardımcı program dizileri ve daha fazlasını içerir. Herhangi bir eylem için herhangi bir eşleşmenin istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın veya profesyonel oyuncuların istatistiklerini görüntüleyebilir ve onlardan öğrenebilirsiniz.

  • www.blitz web sitesini açın.
  • ardından blitz masaüstü uygulamasını indirin.
  • Uygulamayı indirip yükledikten sonra, blitz uygulamasını açın ve aynı zamanda valorant’ı açın.
  • şimdi valorant ve blitz hesabınız birbirine otomatik olarak bağlı. İstatistiklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Şimdi tek yapmanız gereken birkaç oyun oynamak ve oyundan sonra istatistiklerinizi kontrol etmek.

Site Adresi; Blitz.gg Site Adresi için tıklayın.

2. Site Önerimiz; Tracker.gg

Valorant istatistiklerini görüntülemek için başka bir site Tracker’dır. Site, Blitz uygulamasına benzer, ancak yalnızca oyuncu istatistiklerini içerir. Profilinizi ve silah istatistiklerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca skor tablosundaki en iyi Valorant oyuncularına göz atabilir ve performansınızı karşılaştırarak görebilirsiniz.

Site Adresi; Tracker.gg Site Adresi için tıklayın.

karsilasma gecmisi

Uygulamalar ve diğer web tabanlı portallar sayesinde lol’de ve valorant’ta karsilasma gecmisi görüntüleyebiliriz.

valorant maç tekrarı izleme

Herkes oynadığın oyunlarda başarılı bir sonuç çıkardığında onu izlemek isteyebilir. Hatta böyle başarılı demesek dahi olur herkes maçları izleyip hatalarını tespit etmeyi. Güzel vuruşlarını çevresindeki arkadaşlarına göstermeyi kesinlikle çok isteyecektir. Bu, oyunda valorant maç tekrarı izleme imkanının olduğunu biliyor muydunuz? Yukarı da ki siteler sayesinde bu dertten kurtulacak ve tüm maçlarınızı izleyebileceksiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Maç Geçmişi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Sıra Devre Dışı


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu