Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant MMR Nedir ve Nasıl Kontrol Edilir?

Valorant MMR Nedir? Valorant’ta MMR’nizi nasıl kontrol edeceğinize dair adımlar arıyorsanız doğru yere geldiniz. Valorant, Riot Games’in rekabetçi bir çevrimiçi çok oyunculu nişancı oyunudur. Aynı şekilde, oyuncular sıralamalarını iyileştirmek için birbirleriyle rekabet eder. En rekabetçi çok oyunculu oyunlarda sıralamanın arkasındaki kilit faktör MMR’dir. Bu yüzden bu makale Valorant hakkındadır: MMR nasıl kontrol edilir?

Valorant MMR Nedir

Valorant, oyuncu sıralamalarından tamamen farklı benzersiz bir MMR (Eşleşen Derecelendirme) sistemine sahiptir. Aynı şekilde, oyuncular MMR’lerine rütbeleri üzerinden kolayca erişemezler. Hal böyle olunca sadece sıralamayı değil, oyuncunun beceri ve performansını da hesaba katan benzersiz bir sistemdir. Valorant’taki MMR sistemi, oyuncuları galibiyetlerine, kayıplarına ve performanslarına göre sıralayan bir merdiven sistemidir. Bu nedenle, daha fazla maç kazanan bir oyuncu, MMR’sinin merdivende diğer oyunculardan daha yüksek olduğu anlamına gelir. Bir oyuncu zirveye tırmandığında, altındaki tüm oyuncular bir çentik aşağı itilir.

Valorant MMR Kontrol Etme
Valorant MMR Kontrol Etme

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: CS GO Duvar Arkası Görme


Valorant’ta iki oyuncunun MMR’ı berabere olamaz. Bu, MMR sıralama merdivenini tırmanmak isteyen oyuncuların, üstlerindeki oyunculardan daha fazla maç kazanması gerektiği anlamına gelir. Maalesef oyuncular oyun içi MMR’larını oyun istatistiklerinde göremezler. Bu nedenle, oyuncuların MMR’lerini kontrol etmek için üçüncü taraf web sitelerine bağlı kalmaları gerekir.

Valorant: MMR Kontrol Etme

Dak.gg Kullanarak MMR’yi Kontrol Edin

Dak.gg web sitesini ziyaret etmelisiniz. Ardından, Riot ID’nizle oturum açmanız gerekir. Giriş yapmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra, Riot hesabınıza giriş yapmak için Tamam simgesine tıklayın. Artık MMR, WinRate, oyunlar, ortalamalar ve sınıflarınızı görüntüleyebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Among Us Impostor olma


Sekme İstatistiklerini Kullanarak MMR’yi Kontrol Edin

İlk olarak, Sekme İstatistikleri web sitesine gitmelisiniz. Ardından, “Riot ID’nizle oturum açın” düğmesine tıklamanız gerekir. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra, istatistiklerinizi görüntülemek üzere Riot hesabınıza giriş yapmak için Tamam simgesine tıklayabilirsiniz.

Tracker.gg Kullanarak MMR’yi Kontrol Edin

Öncelikle buradaki siteye gitmeniz gerekiyor. Ardından, “Riot ID’nizle oturum açın” düğmesine tıklamanız gerekir. Bir sonraki sayfada, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmelisiniz. Son olarak, istatistiklerinizi kontrol etmek üzere Riot hesabınıza giriş yapmak için Tamam simgesine tıklayın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant MMR Nedir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring En iyi Sınıf


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER