Valorant Ne Kadar İnternet Yer l Gerekli İnternet Kullanımı

Valorant Ne Kadar İnternet Yer
Valorant Ne Kadar İnternet Yer

Valorant Ne Kadar İnternet Yer? Valorant yamaları yaklaşık 180 MB’dir. Diğer yamalar için Valorant Haberlerine bakın. Rutin güncellemelerin sizi aylık veri sınırınızı aşabileceğinden endişeleniyorsanız, oyun ayarlarınızdaki otomatik güncellemeleri kapatın ve yalnızca fazladan verileriniz olduğunda yamaları indirin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: CS GO Rütbe Sistemi Türkçe


Valorant Ne Kadar İnternet Yer

Valorant, saatte 250 MB’a kadar veya oyun başına ortalama olarak yaklaşık 200 MB veri kullanır.

  • Veri kullanımı, sesli sohbeti kullanıp kullanmadığınıza, oyunda kalan oyuncu sayısına, oyun sunucusunun onay hızına ve istemci güncellemelerinin hızına bağlı olarak dalgalanacaktır.
  • Sesli sohbeti kapatırsanız Valorant oynarken daha az veri kullanırsınız. Sesli sohbet, sohbette saatte 60 MB’a kadar veri kullanır, bu nedenle onsuz daha az veri kullanırsınız.
Valorant Ne Kadar İnternet Yer
Valorant Ne Kadar İnternet Yer
  • Oyunda ne kadar çok oyuncu olursa, benzer verilere sahip konumlar o kadar fazla olur. Spor ve İstatistik – Yerel ağınız diğer oyuncularla paylaşılır. Daha az oyuncu yaşıyorsa, daha az veri kullanırsınız.
  • İstemci güncelleme hızı, isabet oranından bağımsız olarak, bilgisayarınızın sunucudan güncellemeleri saniyede kaç kez işlediğidir. Oyununuzun gerçek güncelleme oranı daha düşük olacaktır: sunucu isabet oranınız veya istemci güncelleme oranınız. Çevrimiçi veri kullanımını azaltmak için, oyun sunucunuz yüksek bir isabet oranına sahip olsa bile, ayarlarda istemci güncelleme oranını sınırlayabilirsiniz.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Rütbe Sistemi


Valorant internet kullanımı

Valorant, oyun piyasasında oldukça popüler bir oyundur. Çok büyük ve artan sayıda oyuncuya sahip! Bir oyuncu oyun oynadığında, oyuncunun aklına sayısız soru gelir. Oyuncular tarafından en sık sorulan sorulardan biri Valorant’ın internet veri kullanımı ile ilgili. Valorant’ın ne kadar internet verisi kullandığını merak etmekten kendilerini alamıyorlar.

Ortalama olarak, Valorant saatte yaklaşık 200 ila 400 MB internet verisi kullanır, bu da çevrimiçi oyunlar için ortalama veri kullanımından daha yüksektir. Bir oyunun veri kullanımı çeşitli faktörlere göre değişir, ancak genellikle 500 MB’den azdır. Ancak bazen Valorant bir saatte 500 MB’den fazla internet verisi kullanır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Ne Kadar İnternet Yer sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Sesli Sohbet Ayarları


Bu içeriğe oy verin!