Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Neon Nasıl Oynanır? İlk Bakış ve Çıkış Tarihi

Valorant Neon Nasıl Oynanır? Bu, Valorant’ın yeni ajan’ın daha önce oyun sitesi Prime tarafından sızdırılan ilk resmi bilgileri burada. Valorant 19. Ajan için İlk Bakış Burada. Valorant’ın daha önce geliştirici tarafından onaylanan Neon adlı yeni temsilcisine yepyeni bir görünüm sunuyorlar. Ek olarak, ajanın yeteneklerini tahmin etmek için yeterli olan görüntüde koştuğu görülebilir.

Resim, oyuncuların kendileri için ücretsiz ödüller talep edebilecekleri gelişmiş oyun web sitesinde oturum açtı. Bu nedenle, ajans ve ondan neler alabileceğimiz hakkında bize daha fazla bilgi verin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi Fortnite oyuncusu


Valorant Neon Nasıl Oynanır?

31 Aralık’ta yeni ajanın bir fotoğrafı Prime Gaming web sitesine sızdırıldı. Ek olarak, görüntü web sitesinden hemen silindi, ancak çoğu hayran onu yakalayabildi. Ajanın rengi mavidir, Jett’e benzer. Ayrıca koşabilir, bu yetenek beklediği şeydir. Dolayısıyla Jett dışındaki yeni ajanların oyuncular için uygun olmasını bekleyebiliriz.

O gün, Prime Games web sitesi Bruno Spray’i ücretsiz sağlıyordu. Birçok hayran onu almaya gitti ve Valorant’ın yeni ajanının ilk çıkışını öğrendi. Daha önce Valorant, yeni ajan 19’un birkaç fotoğrafını ve kısa videosunu yayınlayarak oyuncularıyla bilgilerini paylaşıyordu.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi Valorant Ajanı


Ne Zaman Gelecek

Şimdiye kadar, yetenekleri ve geçmişi doğrulandı. Yeni ajan bir kadın ajan ve Filipinler’e ait. Ayrıca, tüm yetenekler halka açıklanmadı; oyuncular bunun bir düellocu olabileceğini düşünüyor.

Ajanla ilgili bir başka heyecan verici şey de çıkış tarihi.

Neon Ne Zaman Gelecek Henüz Belirlenmedi.
Neon Ne Zaman Gelecek
Valorant Neon Ne Zaman
Valorant Neon Ne Zaman

Ancak Agent 19’un Prime Gaming web sitesinde Valorant kategorisindeki ilk çıkışı sızdırıldı ve geliştirici henüz resmi olarak bir şey yapmadı. Çoğu oyuncu başlangıçta yeni bölümün yayınlanmasını bekliyor ancak bu henüz doğrulanmadı. Daha önce, yeni menajerin 2021 şampiyonasında geleceği resmen açıklanmıştı. Yeni ajan için heyecanlı mısınız?

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Neon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi PS5 oyunları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER