Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant PBE Nasıl Girilir? PBE nasıl indirilir?

Valorant PBE Nasıl Girilir ve indirilir? Bazı geliştiriciler, bir video oyununa yeni bir güncelleme uygulamadan önce, oyunlarının genel beta sürümünde veya PBE’sinde test eder. Bu, geliştiricilerin, içeriğe genel sunuculara ulaşmadan önce erişebilen oyunculardan gelen geri bildirimlere dayalı olarak iyileştirme alanlarını anlamalarına yardımcı olur. VALORANT bu konsepte yabancı değil. Riot Games’in 2020 FPS oyunu, Riot gerçek bir oyun yamasında yayınlamadan önce sınırlı sayıda oyuncunun farklı içerikleri. Özellikleri ve hatta oyun mekaniklerini denemesine ve test etmesine olanak tanır.

VALORANT PBE test kullanıcısı olmak için Kuzey Amerika (NA) bölgesinden olmanız gerekir. Kuzey Amerika dışındaki oyuncuların katılmasına izin verilmeyecektir. Ayrıca, oyuncuların resmi VALORANT hesaplarının PBE’ye katılımı yasaklanmayacak veya kısıtlanmayacaktır.


Ayrıca şu haberimizi de Okuyunuz: Valorant Yeni Sezon Ne Zaman


Valorant PBE Nasıl Girilir

VALORANT PBE’ye hak kazandığınızı varsayarsak, lütfen oyunun resmi PBE programı web sitesini ziyaret edin ve NA Riot hesabınıza giriş yapın. Kayıt olurken cevaplamanız gereken sorular olacak, ancak bir kez yaptıktan sonra resmi VALORANT PBE istemcisini indirebilirsiniz. Tüm oyuncuların PBE’ye erişimi olmayacağını unutmayın. Riot yine de kimin dahil olacağını seçecek. Giriş yapıp yapamayacağınızı görmek için NA Riot hesabınızla ilişkili e-posta adresini kontrol edin.

Valorant PBE resmi web sitesi:

Pbe’e kayıt olmak için aşağıda ki butona basabilirsiniz.

Yukarıda ki buton çalışmaz ise, PBE’ye katılmak için başvurmak için, Riot’un kayıt sayfasına gidin.

VALORANT hesap adınızı girdikten sonra, nasıl indireceğiniz ve bir sonraki adımda ne yapacağınızla ilgili ayrıntılar e-posta gelen kutunuzda olacak. Alacak Kayıt, Kuzey Amerika hesapları için ayrılmıştır, ancak gelecekte diğer bölgelerde kilidi açılabilir. Kuzey Amerika hesabınızda aktif olmanız ve oradan oyunu “sürekli” oynamanız gerekir. Ek olarak, hesabınızda mevcut herhangi bir yasak veya kısıtlama olmamalıdır. Bu gereksinimleri karşılamak ve kayıt olmak, PBE’ye erişimi garanti etmez. Sınırlı sayıda oyuncuyla sınırlı olduğunu vurgulamak önemlidir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant PBE Nasıl Girilir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Yeni Rank Sistemi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER