Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Pearl en iyi ajan; Bu haritada kullanılabilecek en iyi ajanlar

Valorant Pearl için en iyi ajan listesi nedir? Pearl, Valorant’ta yayınlanması planlanan en son haritadır. Haritanın yayınlanmasının üzerinden birkaç gün geçmesine rağmen hayranlar şimdiden denemek için farklı stratejiler aramaya başladı. Pearl, Alpha Earth’ün ayna görüntüsü olan Omega Earth’teki bir haritadır. Bu harita tamamen batık bir şehir olan Portekiz’de geçiyor. Şehir, okyanusun tamamen batmasını önleyen devasa bir kubbe ile korunmaktadır. Bu harita güzel ve muhtemelen koyu ama canlı tonları olan tek harita. İlginç bir şekilde, şehir batık olduğundan, ışık haritanın yaptığı gibi suya nüfuz etmiyor. Çevreyi diğer haritalardan daha loş hale getiriyor.

Harita üzerinde yapay ışık parlamaya devam ediyor ve Brave Pearl’ü gece modu olarak adlandırılabilecek bir özellik sunan tek harita yapıyor. Bu haritanın başarısı, diğer haritalar için karanlık veya gece ayarlarının önünü açabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Clutch Nedir


Valorant Pearl Haritası için en iyi ajan Listesi

#1 Phoenix

https://youtu.be/ndDTKWUlpz0

Phoenix, oyunda küçümsenmiş bir ajandır. Aslında çoğu insan bu vekili sevmiyor çünkü bazen yumuşak geliyor. Phoenix donanımına alışmak biraz zaman alabilir. Ancak, bu Valorant ajanının Pearl için gerçekten ölümcül olması mümkündür. İlk olarak, Phoenix iki flaş kullanabilir. Köşeleri temizlerken göz kırpma önemli bir beceri olabilir. Ancak Pearl’ün çok dar köşeleri olabilir, bu nedenle bu haritada flaş kullanabilen ajanlara sahip olmak çok önemlidir.

#2 Reyna

Reyna, muhtemelen Valorant’ın en ölümcül ajanlarından biridir. Doğru kullanıldığında, Reyna tek başına çok sayıda düşmanı gözünü kırpmadan yok edebilir. Reyna’nın becerileri ve yetenekleri onu mükemmel bir düellocu yapıyor. Muhtemelen listede başka hiçbir ajanın desteği olmadan hareket edebilen tek kişi o.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant a critical error has occurred hatası


#3 Neon Valorant Pearl en iyi ajan listesinin sonu

https://youtu.be/yngwT-mbmTg

Pearl’ün teknoloji haritasında flaş yetenekleri önemlidir. Ancak köşelere atılma ve düşmanları sallama yeteneği de aynı derecede önemlidir. Neon, Valorant’ın yerleşik hız uzmanıdır. Filipinli ajan, düşmanları beklenmedik şekillerde köşeye sıkıştırabilir ve alt edebilir. Neon, pislik cıvataları fırlatma yeteneğine sahiptir. Bu cıvatalar yüzeyden sekebilir ve şok, cıvatanın çarptığı iki özel alana çarpar. Biri çarpma konumunda ve diğeri çarpmadan sonra.

Valorant’ın kalan düellocuları Jett, Raze ve Yoru da bu haritada işlevseldir. Ancak becerileri harita hakkında iyi bir bilgi sahibi olmayı gerektirir. Ancak Pearl henüz Valorant’ı başlatmadı. Bu yüzden oyuncular, hangi ajanın iyi performans gösterdiğini görmek için harita çıkana kadar beklemek zorunda.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Pearl en iyi ajan sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant System Error Hatası


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER