Valorant Ping Düşürme (Ayarları) En iyi Ayarlama

Valorant Ping Düşürme Valorant Ping Düşürme Valorant Ping Düşürme Valorant Ping Düşürme

Valorant Ping Düşürme Ayarlaması nasıl yapılır? Sizde Valorant Hayranı mısınız? Ama oynadığınız oyundan zevk alamıyorsunuz değil mi? VALORANT’ta yüksek ping nasıl düzeltilir? Yüksek ping, VALORANT’ın birçok yönünü etkiler ve oyunun genel deneyimini azaltır. VALORANT sorunsuz değil, yüksek ping bunlardan biri. Çevrimiçi video oyunlarında ping, İnternet gecikmesini ifade eder. Bağlantınızın komutları sunucuya kaydetmesi için geçen süre. Bu durumda, VALORANT sunucusu. Güvenilmez wifi bağlantıları, çok fazla aktif kullanıcı ve çok fazla arka plan uygulaması bulunduruyor olabilirsiniz. Bağlantılar arasında bu sorunlar engel olabilir ve bazı durumlarda ping’inizin yükselmesine neden olabilir.

VALORANT koçu Dave Heironymus bunu 2020’de ele aldı. “En büyük sorun, herkesin aynı sorunu yaşaması: çok fazla internet trafiği var ve oyuncular çok, çok farklı ISP’lerden geliyor” dedi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant kda öğrenme


Valorant Ping Düşürme

Heironymus, Riot’un İnternet servis sağlayıcılarının geçen yıl ağ trafiğindeki artışa nasıl tepki verdiğini yakından izlediğini açıkladı. Bunların çoğu “bağlantıları her yere yönlendirerek yük dengeleme” gerektiriyor. Ancak ping doğrudan oyunla ilgili değildir. Bu, bu soruna her zaman kusursuz bir çözüm değildir. Ancak ağınızı iyileştirmek veya internet bağlantınızı düzeltmek için yapabileceğiniz bazı değişiklikler vardır; bunlar VALORANT oynarken ping’inizi düşürmenize yardımcı olacaktır.

Valorant Ping Düşürme
Valorant Ping Düşürme

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık


Ping Düşürme Ayarları

  • İnternet planınızı yükseltin.
  • Yönlendirici ayarlarınızı optimize edin.
  • Ağınızdaki aktif bağlantıların sayısını sınırlayın.
  • Görev Yöneticisinde VALORANT’ı “yüksek öncelikli” olarak ayarlayın.
  • Arka plan uygulamalarını ve indirmeleri kısıtlayın.

Yüksek ping, VALORANT’ın birçok yönünü etkiler ve oyunun genel deneyimini azaltır. Peeker Advantage – Bir örnek, oyuncunun köşeleri gözetleyerek daha düşük gecikme nedeniyle bir “avantaj” kazanmasıdır. Yüksek gecikme, çok oyunculu video oyunları oynarken herhangi bir FPS oyuncusunun yaşayabileceği en can sıkıcı sorunlardan biri olabilir.

Sadece savaşın hararetinde iyi performans gösterme yeteneğinizi engellemekle kalmayacak, aynı zamanda herhangi bir çok oyunculu oyunda gerçek becerilerinizi de engelleyecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Ping Düşürme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Level Gizleme


Bu içeriğe oy verin!