Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu Çözümleri [Hata Kodu]

Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu Çözümleri Nelerdir? Valorant, beta sürümünden kısa bir süre sonra oyun topluluğu tarafından çok iyi karşılandı. Ancak valorant oyuna bağlanırken hata oluştu Sorunları ile bir çok oyuncu hala cebelleşmekte.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Val 43 hatası


Gelin Hep birlikte bu sorunların temeline bir inelim. Riot Games Kaliteli Oyun yapımlarına her zaman ayak basan bir oyun şirketiydi. Bu sefer de Oyun, eğlencenin ilk aşamalarında Büyük şöhrete sahip Yöneticiler ve geliştiriciler. Birkaç aylık hızlı testten sonra Oyunun ilk sürümlerini yayınladılar. Bu yüzden oyunun içerisinde bazı noktalarda Hatalar alındığını düşünüyoruz. Çözüm yollarını sizler için aşağıda paylaştık.

Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu
Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu

Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu

Hata ile karşılaşan oyuncularımız şu sorunları kendilerinde görmektedir; Aşağıdaki hataların çözüm yollarını Ekibimiz araştırdı ve ince ayrıntıları sizleri için derledi. “Platforma Bağlanma Hatası” gibi çok yönlü çözüm. Valorant platforma bağlanırken hata oluştu. Hata kodu 43, hata kodu 7’nin ve son olarak hata kodu 1’in çözümü geçici bir şekilde nasıl çözebileceğinizi bahsedeceğiz.

Çünkü Bu hata tamamıyla Valorant’ın Sunucu ile alakalıdır Diye bilir miyiz? Riot sunucuları daha fazla çalışma süresi ile Çözüm yollarını elde edene kadar kalıcı bir çözüm elde edilemez. Sorunu çözmenin yollarından bazıları şunlardır:

Hata kodu 1 ve 29’için Çözüm yolları ;

  • # 1 Oyunu yeniden başlatın Valorant’ı yeniden başlatmayı deneyin. Çıkış yapıp oyuna tekrar giriş yaparsanız, hata kodu 1 ve 29 hemen çözülecektir.
  • # 2 Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın (Yukarıdaki adım işe yaramazsa, bilgisayarınızı yeniden başlatın.) Valorant oyununu yeniden başlatın ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın.
  • # 3 Ağınızı kontrol edin Aynı zamanda bir ağ sorunu da olabilir. Bu yüzden lütfen internet bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyin. Gerekirse Dns yönlendiricinizi yeniden başlatın.
  • # 4 Sorunu bildirin. Her şey başarısız olursa, yapılacak en iyi şey bir destek bileti açmaktır. Riot’s Valorant’ın destek sayfasına gidebilir ve şikayetinizi bildirebilirsiniz.
  • # 5 Bekleyin Birkaç gün önce, Riot sık sık sunucu kesintisi yaşadı.
valorant platforma baglanirken hata olustu cozumleri hata kodu 2

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Sistem Gereksinimleri


valorant platforma bağlanırken hata oluştu 43 Çözümü

  1. % AppData% klasörünüze gidin ve RiotClientPrivateSettings.yaml dosyasına girip silin.
    Örnek veriyorum C:\Kullanıcılar\KULLANICI ADI\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data
  2. Dosyayı sildikten sonra Valorant’ı Yönetici olarak çalıştırmanız gerekiyor.
  3. Not: valorant hata 43 Bu Sorun yalnızca sizin tarafınızda var ise çalışmaktadır. Aksi Taktirde sunucu ise işe yaramayacaktır. val 43 sorunu sunucu kaynaklı bir problem olabiliyor.

Valorant Oyuna Bağlanırken Hata Oluştu Nedir?

43 hata kodu alan oyun severler bu hatanın sebebini araştırıyor. Valorant platformuna bağlanırken bir hata oluştu.

Valorant nedir? Hata kodu 43? Riot Games’in popüler çok oyunculu oyunu Valorant çöktü mü? 2020 yılında oyun severlerin en popüler oyunlarından biri olan Valorant kullanıcıları bugün beklenmedik bir bug ile karşılaşıyor.

Valorant hata kodu 43’ün yanı sıra Valorant platformuna bağlanırken bir hata sorunuyla karşı karşıyaysanız, doğru yere geldiniz. Tüm çözümlere yukarıda sizler için paylaştık. Valorant başlangıçta oyunculardan ilgisini kaybetse de piyasada söz sahibi bir oyun oldu. Şimdi buradaysanız valorant oyuna bağlanırken hata oluştu sorunuyla karşılaştıysanız Çözümü yukarıda.

Valorant Hata Kodu 43 nedir? Bazı oyuncularımızın da VAL 43, val 1 ve val 29 hataları koduyla karşılaştığını gördük. “valorant platforma bağlanırken hata oluştu lütfen oyun istemcisini yeniden başlat Bunun çözüm yolları neler olabilir? Öncelikle sizler için valorant oyuna bağlanırken hata oluştu Sorunlarının hepsini çözmek için detaylı bir şekilde yukarıda anlatım yaptık.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lol Merkez Baskını


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER