Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Rank Sıralaması, Dereceli Sistemi Bilgileri

Valorant Rank Sıralaması Nedir? Riot, oyunlarında rekabetçi sistemleri karmaşıklaştırmayı sever ve Valorant da bir istisna değildir. Ancak bu oyunda nasıl Sıralama Atlayacağınızı anlamanıza yardımcı olmak için Valorant’ın sıralama sistemi hakkında gerekli tüm bilgileri bir araya getirdik. Riot tarafından yapılan oyunlardaki rekabet modu gerçekten çok iyidir. Hemen hemen hepimiz bu sıralama sistemindeyiz, ama kimse tam olarak nasıl çalıştığını bilmiyor. Bu nedenle Valorant’ın sıralama sistemi hakkında daha verimli bir şekilde sıralama atlama için. Ana ilkelerini anlamanıza yardımcı olmak için gerekli tüm bilgileri topladık. İlk bölümde, Valorant’ta sıralama sisteminin nasıl çalıştığının mutlak temellerine odaklanıyoruz. İkinci olarak, MMR ve RR sistemleri hakkında daha fazla konuşacağız (Riot, oyunlarında işleri karmaşıklaştırmayı gerçekten seviyor). Lafı fazla uzatmadan başlayalım!


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Nokta Crosshair Kodu


valorant rank sistemi Nedir

valorant rank sistemi erişimini açmak için en az 20 profil seviyesinde olmalısınız. Profil seviyesi 5000AP’ye (Hesap Puanları) eşittir, bu nedenle kalifiye olmak için 95000AP’ye ulaşmalısınız. Günde yaklaşık 3 saat oynarsanız, yaklaşık bir hafta içinde Profil Seviyesi 20’ye ulaşmanız gerektiğini düşünüyoruz.

Valorant Sıralaması
Valorant Sıralaması

Valorant Rank Sıralaması

Rekabet Modunun kilidini açtığınızda, ilk turunuza başlamak için beş dereceli maç oynamanız gerekir. Çoğu rekabetçi oyunda olduğu gibi, sıralamanız mevcut beceri seviyenizi belirler. Valorant’ın 22 seviyesi vardır:

Rütbe (Rank)Tüm oyuncuların en yüksek yüzdesi
demir 1100%
Demir 2%97.8
Demir 3%94,3
bronz 1%87.8
bronz 2%80,3
bronz 3%70.5
gümüş 1%61,2
gümüş 2%50,5
gümüş 3%41
altın 1%32,5
Altın 2%24.8
Altın 3%19
platin 1%14.4
platin 2%10,5
platin 3%7,8
Elmas 1%5,7
Elmas 2%3.9
elmas 3%2.6
ölümsüz 1%1,6
ölümsüz 2%0.7
ölümsüz 3%0.3
RadiantSunucunun ilk 500’ü
Valorant Derece Sıralaması

valorant rankları

valorant rankları sayesinde tüm rütbeleri öğrenebilirsiniz. Ranklar yukarıda bulunduğu gibi 8 farklı bölümden oluşur. Rankın en alt tabakasında Demir kümesi bulunurken en sonda ki tabakada ise Radiant Bulunmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Rank Sıralaması sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Maç Geçmişi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER