Valorant Satın Alma Geçmişi Görme: Nasıl Görüntülenir?

Valorant Satın Alma Geçmişi Görme
Valorant Satın Alma Geçmişi Görme

Valorant Satın Alma Geçmişi Görme? 2020 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana Valorant, en popüler FPS oyunlarından biri haline geldi. Oyunun silahlı çatışmaları ve özel ajan yeteneklerini birleştiren benzersiz teması, birçok oyuncuyu Riot’un nişancısına çekti. Oyunu daha çekici hale getirmek için başlık, oyunda çeşitli silah görünümleri ve kozmetik ürünler sunuyor. Oyuncular tüm bu silah görünümlerini, kozmetikleri, yoldaşları ve diğer öğeleri VP (oyun içi para birimi) harcayarak envanterlerine ekleyebilirler.

Ancak, oyun içi cüzdanlarına VP eklemek için oyuncuların gerçek hayattaki para birimini harcaması gerekir. Oyuncular birden fazla paketin yanı sıra birden fazla satın alma seçeneğine sahip olacak ve istedikleri paketi satın alabilirler. Ancak bazen oyuncular önceki aylara ait satın alma detaylarını isteyebilir. Bu makale, oyunculara oyun içinde satın alma geçmişlerini görüntülemek için adım adım bir kılavuz sağlayacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valheim kaç Gb


Valorant satın alma geçmişi görme kılavuzu

Oyun içi ücretleri takip etmenin bir yolu yoktur. Ancak bazı durumlarda oyuncuların satın alımlarının tüm ayrıntılarını bilmeleri gerekebilir. Oyuncuların oyun içi satın alma geçmişlerini görüntülemek için aşağıdaki adımları izlemeleri gerekir.

Valorant Satın Alma Geçmişi Görme

Adım 1: Bir web tarayıcısında ‘Valorant satın alma geçmişini’ arayın ve verilen bağlantıyı ziyaret edin veya burayı tıklayın.

Adım 2: “Giriş” seçeneğine tıklayın.

Valorant Satın Alma Geçmişi
Valorant Satın Alma Geçmişi

Adım 3: Riot hesabında oturum açmak için Kullanıcı Adı ve Şifreyi ekleyin.

Adım 4: Giriş yaptıktan sonra, oyuncuların hesaplarını doğrulamaları istenecektir. Bir sonraki sayfada doğrulamayı tamamladıklarında, “Satın Alma Geçmişimi Al” seçeneğini alacaklar. Seçeneğe tıklayarak oyuncular, bugüne kadar yaptıkları tüm harcamaların ayrıntılarını alacaklardır.

Valorant, geri dönmek isteyen oyuncular için sorunsuz para iadesi sunuyor. Oyuncular oyun içi içerik satın aldıklarında, oyun herhangi bir gerçek dünya işlemi içermediğinden, Valorant Puanlarının anında geri ödemesini alırlar. Ancak oyuncular oyun içeriği üzerinden para iadesi almak yerine nakit ödeme de talep edebilirler. Bu nedenle Riot Games, destek sitesinde kullanıcıların para iadesi almalarını kolaylaştıran bir hizmet sunuyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Kaç Kişi Oynuyor


Valorant’ta para iadesi nasıl alınır

Valorant, oyuncularına oyun içinde para iadesi almalarına izin verse de, katı bir geri ödeme politikası ve bazı kısıtlamaları var. Riot Games’in Küresel Geri Ödeme Politikası 30 Mayıs 2021’de güncellendi, işte Valorant için geçerli bazı şartlar.

  • Satın alınan içerik, satın alan kullanıcı tarafından kullanılmamış halde kalmalıdır.
  • İçerik son 14 gün içinde satın alınmalıdır.

İade edilebilir ürünler:

  • Valorant Puanları (Oyunculara paralarını geri vermek için)
  • Silah Görünümleri (Silahların görünümü yükseltilmişse geçerli değildir)

İade edilmeyen ürünler:

  • Temsilci sözleşme seviyeleri
  • Premium Savaş Bileti
  • Premium Battlepass seviyeleri
  • Silah görünüm seviyeleri
  • radyanit noktaları
  • Paketler

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Satın Alma Geçmişi Görme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends Kaç Kişi Oynuyor


Bu içeriğe oy verin!