Valorant Şifremi Unuttum; riot şifre değiştirme

Valorant hesabınızı daha güvenli tutmak için şifrenizi düzenli olarak değiştirin!
Valorant Şifremi Unuttum
Valorant Şifremi Unuttum

Valorant Şifremi Unuttum “Ne Yapabilirim?” Valorant: Şifrenizi Nasıl Değiştirirsiniz? Riot hesabınız Valorant, League of Legends ve daha fazlası için kullanılabilir. Aynı zamanda bu hesabınız Dahil olmak üzere birçok oyunla ilişkilidir. Bu yüzden hesabınızı güvende tutmanız önemlidir. Valorant şifrenizi nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Oyuncular, hesaplarını güvende tutmak için Valorant şifre değiştirme işlemini yapmalıdır. Riot hesabınız, League of Legends, Valorant, Legends of Runeterra ve Teamfight Tactics gibi birçok geliştiricinin oyunlarına erişmenize yardımcı olur. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi güvende tutmanız önemlidir. Hesabınız saldırıya uğradıysa veya güvenliği ihlal edildiyse, lütfen bu bağlantıyı kullanarak derhal Riot Games’e bir bilet gönderin. Ancak Valorant şifrenizi başka nedenlerle değiştirmek isterseniz. Valorant şifrenizi değiştirmek veya unuttuysanız hesabınızı sıfırlamak için adım adım bir kılavuz burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Ekran Kartı Sürücüsü çöktü


riot şifre değiştirme

VALORANT’TA ŞİFRENİZİ NASIL DEĞİŞTİRİRSİNİZ Neyse ki, Valorant’ta şifrenizi değiştirmek kolaydır. Ama oyunun ayarlar menüsüne bakmak yanlış. Valorant’ta şifrenizi değiştirmek için şu adımları izleyin:

  • Riot Games Hesabınıza giriş yapın.
  • İçeri girdikten sonra, “Riot Hesabına Giriş Yap”a tıklayın veya sayfayı aşağı kaydırarak üçüncü bölüme gidin.
  • Burada, oyuncuların yeni bir şifre yazıp onaylamadan önce mevcut şifrelerini girmelerini gerektiren bir “Şifre Değiştir” butonu var.
  • Bu tamamlandığında, “Değişiklikleri Kaydet” e tıklayın.

Valorant Şifremi Unuttum

Bu adımlardan sonra Riot hesabınızın şifresi değişecektir. Valorant’ı bir sonraki yüklemenizde, yeni kimlik bilgilerinizle oturum açmanız gerekecek. Şifre değişiklikleri, League of Legends dahil olmak üzere bu kimlikle oynadığınız tüm Riot oyunları için geçerli olacaktır. Valorant’ta şifrenizi değiştirmek için bilmeniz gereken tek şey bu.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Şifremi Unuttum sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant VAL 68 hatası


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.