Valorant Sıra Devre Dışı Nedir (Hatası), Ne Demek?

Valorant Sıra Devre Dışı
Valorant Sıra Devre Dışı

Valorant Sıra Devre Dışı nedir? Sıra Devre Dışı Ne Demek? VALORANT için “sıra devre dışı” hatası nasıl düzeltilir? VALORANT’ta rekabet etmek her zaman göründüğü kadar kolay değildir. Oyunun başına bela olan en son VALORANT hatası, oyuncuların maçlara girmesini engelliyor. Genellikle “sırada” yazan ve “parti üyeleri hazır değil” diyen bir “sıra devre dışı” mesajı açılır. Sorun açıkça oyun deneyimini etkilese de basit bir çözümü var.

VALORANT’ın “sıra devre dışı” hatasını nasıl düzelteceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Hata genellikle bir eşleşme için sıraya girdikten birkaç saniye sonra ortaya çıkar. Sıra kırmızı olana ve “Sıra Devre Dışı” yazana kadar normal şekilde ilerleyecektir. Lobiyi tekrar ziyaret etmeden önce sekmeler arasında geçiş yapmak da sorunu çözmüş gibi görünmüyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Ping Düşürme


Valorant Sıra Devre Dışı;

İstemcinizi yeniden başlatmak, “sıra devre dışı bırakıldı” hatasını düzeltmelidir. Oyuncular tekrar giriş yaptıktan sonra can sıkıcı sorunlar olmadan maçlar için sıraya girebilirler. Oyun bittikten sonra hata yeniden görünebilir. Bu olursa, oyuncular müşterilerini yeniden başlatabilir. Riot bu hatayı düzeltmedi ve suçlunun ne olduğu belli değil. Ancak 24 Ağustos 2021’de yayınlanan 3.04 yaması bir miktar kararsızlığa neden olabilir. Yama başladığından beri, bazı oyuncular sunucularında alışılmadık derecede yüksek pingler bildirdiler.

Valorant Sıra Devre Dışı

Maalesef sıralar devre dışı bırakıldığında oyuncular sadece bekleyebilir. Güncelleme başarıyla uygulandıktan ve oyuncu onu indirdikten sonra, sırasının artık devre dışı olmadığını göreceksiniz. Bu durum için başka bir “geçici çözüm” yoktur, çünkü bu tamamen oyuncunun kontrolü dışındadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Sıralama sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant kda öğrenme


Bu içeriğe oy verin!