Valorant skin iade etme – iade talebi ve politikası

Valorant skin iade etme
Valorant skin iade etme

Valorant skin iade etmeiade talebi ve politikası nasıl yapılır? Valorant’ta silah görünümleri ucuza gelmiyor. Savaş Bileti için, diğer pahalı görünümleri de dahil edersek sağlam bir vp harcıyoruz diyebiliriz. Satın aldığınız üründen memnun kalmayabilir ve boşa para harcayabilirsiniz. Bu durumda iade talebinde bulunacaksınız. Burada Valorant’ta silah görünümlerini nasıl iade edeceğinizi öğreneceksiniz! Valorant’ta her şeyin iade edilmediğini unutmayın. Riot Games’in küresel geri ödeme politikasında, her oyun için iade edilebilecek tüm öğeler askıya alınır. Valorant için, kullanılmayan içeriği iade edebileceğinizi belirtirler. Silah kaplamalarını kullanmak veya yükseltmek, kullanılmış içerik olarak kabul edilir. Bu arada, Valorant’ta geri getirebileceğiniz tek şey bu:

iade edilebilirVALORANT Puanları, Silah Görünümleri, Silah Çeşitleri
İade yapılmazPremium Battle Pass, Premium Battle Pass Bölümleri, Silah Görünümü Seviyeleri, Radiante Puanları, Görünüm Paketleri, Hediyeler, Karakter sözleşme seviyeleri
Valorant iade etme

Bu liste Riot Games’ten olmasına rağmen, bazı oyuncular Riot Games’in iade edilemez ilan ettiği içeriği iade edebileceklerini keşfetti. Her neyse, en iyi Vandal görünümlerinden biri olsa bile, hesabınızdan neler alabileceğinizi kendiniz kontrol etmelisiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Türkiye Discord


Valorant skin iade etme

Valorant silah görünümleri, satın alma tarihinden itibaren yalnızca 14 gün içinde iade edilebilir. Bu nedenle, 14 günden eski olan içeriğinizi iade edemezsiniz. Silah görünümleri yalnızca satın aldığınız oyun içi para birimi için iade edilebilir. Bu da yalnızca Valorant puanları veya Radianite puanları olarak silah görünümlerini ve çeşitlerini iade edebileceğiniz anlamına gelir. Artık aşağıdaki adımları izleyerek Valorant silah görünümlerini adım adım iade edebilirsiniz:

  1. Resmi Valorant Destek İadesi Makalesine gidin.
  2. Aşağı kaydırın ve OTURUM AÇ düğmesini seçin.
  3. Valorant Hesabınızla oturum açın.
  4. Tekrar aşağı kaydırın ve SİPARİŞ GEÇMİŞİMİ AL seçeneğini seçin.
  5. Bu, her Valorant iade edilebilir içeriği gösterecektir, eğer geri ödeme istiyorsanız, kurtulmak istediğiniz öğenin yanındaki / GERİ ÖDEME düğmesini seçin.
Valorant skin iade etme
Valorant skin iade etme

Yine de kullanılmayan Valorant Puanlarınızı nakit olarak kullanmak istiyorsanız, Riot Support’a bir bilet göndermeniz gerekir. Ancak en iyi battle pass Karambit Melee’ye geri dönemezsiniz, bu yüzden bir kez olsun iyi bir bıçak görünümüne sahip olacaksınız!

Valorant iade talebi

Temel olarak, bazı oyun içi öğeler iade edilebilir ve iade edilemez, Riot bunları resmi web sitesinde listeledi. “VALORANT’ta yaptığınız satın alma işlemi için para iadesi mi talep edin? Öncelikle, nelerin iade edilip edilemeyeceğini kısaca gözden geçirelim. “Yürürlükteki yasalar aksini gerektirmedikçe, geri ödemeler yalnızca aşağıdaki üç koşulu karşılayan içerikler için geçerli olacaktır:

1) İçerik kullanılmamış
2) İçerik en fazla 14 gün önce satın alınmış
3) İçerik aşağıdaki iade edilebilir içerik listesinde yer alıyor

Valorant iade politikası

Yalnızca 14 gün içinde satın alınan kullanılmamış oyun içi içerikler ve kullanılmamış VP’ler iade edilebilir. Aldıktan sonra girilen oyun içi içerik kullanılmış olarak kabul edilir. Yani herhangi bir oyun modunda (özel oyunlar ve alıştırma modları dahil) o içerikle birlikte yükleme ekranına geçersiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant skin iade etme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Yağmacı Vandal Kaç VP