Cumartesi, Nisan 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant smurf ne demek? Bu durumlarda neler yapılması gerekir

Valorant smurf ne demek? Valorant smurf nedir? Bu, herhangi bir rekabetçi çok oyunculu oyunda önceden var olan bir kavramdır ve oyuncular bu durumda bir istisna değildir. “Valorant gibi oyunlar, oyuncuların daha yüksek seviyelerde oyuncularla karşılaştıklarında derinliklerden düşmelerine izin veren orta derecede yüksek bir beceri sınırına sahiptir.

Smurfing herhangi bir rekabetçi oyunda yaygın olmasına rağmen. Sırf o belirli oyunda yer alan rekabet nedeniyle. yüksek dereceli oyuncuya rastlanabilir. Çoğu durumda bu beceri boşluğunu kapatmak için derecesi yüksek oyuncu görmek doğaldır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuunuz: Chamber Nasıl Oynanır


Valorant smurf ne demek?

CS:GO, League of Legends ve Defense of The Ancients 2 gibi diğer rekabetçi oyunlarda smurf bulunur. “Valorant”ta biraz daha farklı. Yukarıda bahsedilen oyunların çoğu çeşitli becerilere sahiptir. Ancak her bir sıralama seviyesi arasındaki fark daha da büyüktür ve zaten var olan boşluğu oyunda doldururlar. Ancak, “Smurf” için, seviyelerin hepsi eşit uzaklıktadır. Normal şartlarda gerçek hesabini oynamayıp sıfırdan başlayan bu “smurf” hesapları ile karşılaşmamız çok normaldir.

Bu nedenle Valorant’taki Smurflerin çoğu platinden elmas gibi derecelerde bulunmaktadır. Bununla birlikte, “Valorant” da, Smurflerin çoğu yeteneklerini baştan test etme ve ardından yükseltme eğilimindedir. Ayrıca Riot Games, son derece rekabetçi oyun modunun canlılığını korumak için bu duruma yanıt vererek harika bir iş çıkardı.

Valorant bir smurf ile karşılaşırsak ne yapmamız gerek

Smurfing’den bahsetmişken, bu durumlardan kurtulmak veya oyunun kurallarını engellemek için hiçbir şey yoktur. Dota 2’de, acemi veya düşük seviyeli bir oyuncu aniden çok fazla başarı gösterirse, hesabın eşleşmesi genellikle bir yıl kadar yasaklanır.

  • Ancak, smurfing’den etkilenen oyuncular bunu bildirmeyi seçemezler.
  • Ancak, Valorant’ta Smurflerden etkilenen oyuncuların bu tür oyuncuları bildirme seçeneği vardır. Tüm şikayetler ne olursa olsun, Riot Games ortaya çıkan herhangi bir ihbar üzerine harekete geçme konusunda oldukça etkilidir.

Riot kısa süre önce Smurflerleri tespit etmek ve Valorant’ın rekabetini bir bütün olarak iyileştirmek için hizmet şartlarını güncelledi. Smurfler’e karşı yapılan bu eylem, hayran kitlesi tarafından beğeniyle karşılandı. Bu, Smurf sorununu kendi başına çözse de, Smurfler oyunda görünmeye devam edecek.

Genel olarak konuşursak, takımda Smurfler olduğunda, oyuncu takımdaki diğerlerinden çok daha üstün olacaksınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant smurf ne demek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant VAL 68 hatası


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER