Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Spectrum Skini Serisi Paketi fiyatı ve çıkış tarihi

Valorant Spectrum Skini Serisi Paketi: Riot Games, Spectrum görünüm serisini Valorant’a getirmek için popüler DJ ve söz yazarı Zedd ile işbirliği yaptı. Geliştiriciler ve Zedd, yaklaşmakta olan Spectrum dış görünüm paketini birlikte tasarladılar. Skinler parlak ve renkli bir görünümün yanı sıra iyi tasarlanmış ve tatmin edici ses efektlerine sahip. Riot Games’in influencer projesinin küresel başkanı Aliana Miller, Twitter’da duyurdu. Valorant ve Zedd işbirliği projesinin geliştirilmesinin bir buçuk yıl sürdüğünü söyledi. Ayrıca proje fikrinin “Twitter sohbetleri” ile başladığını belirterek projede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Valorant Spectrum Skini Serisi
Valorant Spectrum Skini Serisi

Riot Games Valorant’ın kıdemli yapımcısı Preeti Khanolkar, Spectrum’un Valorant’ta “Elderflame”in piyasaya sürülmesinden bu yana yapılan “en iddialı” skin serisi olduğunu da duyurdu.

Bu makale sizlere Valorant Spectrum Paketi Çıkış Tarihi ve fiyatını sunacaktır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Yeni Spectrum Skini


Valorant Spectrum Skini Serisi Paketi Fiyatı Nedir?

Valorant’taki Zedd temalı Spectrum görünüm paketinin fiyatı ve sürümü Valorant’ın Zedd ile ilk ünlü işbirliği, 8 Eylül 2021 Çarşamba günü satışa çıkacak. Yeni bir Spectrum skin paketi getirdi. Bölüm 3 ve kısım 2’de Valorant yedinci harita serisini de getirecek. Yeni Valorant Spectrum Skini Paketi, ses tasarımına ve renkli görsel efektlere daha fazla önem vererek oyunculara benzersiz bir deneyim sunuyor.

Valorant Spectrum Paketi Fiyatı: Ancak, 10.700 Valorant Puanı (VP) olarak fiyatlandırılmış özel bir katman kaplama serisidir.

#Valorant Spectrum Skini Paketi

Aşağıdaki silah görünümlerinden oluşuyor:

  • #Spektrum Fantomu
  • #Spektrum Klasik
  • #Spektrum Bulldog
  • #spektrum koruyucusu
  • #dalga formu yakın dövüş

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Fracture haritası özellikleri


Valorant Spectrum Paketi Çıkış Tarihi

Tüm silahlar Radianite Puanları (RP) kullanılarak Kademe 4’e yükseltilebilir. Son aşamada, oyuncular muhteşem skor tabloları ve bitiriciler alacaklar. Sonlandırıcının rengi her seferinde değişir. Ancak oyunda bu görünümlerde büyüleyici bir melodi de çalınıyor. Silah görünümlerine ek olarak, paket ayrıca bir Spectrum müttefiki, bir Zedd müttefiki, bir Spectrum oyuncu kartı ve bir Spectrum spreyi içerecek.

Valorant Spectrum Paketi Çıkış Tarihi 8 Eylül 2021 Çarşamba günü satışa çıkacak Oyuncular, Valorant Puanları ile satın almak için Valorant mağazasına gidebilirler. İkincisi, gerçek para kullanılarak mağazadan satın alınabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Spectrum Skini Serisi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Fracture Haritası ne zaman çıkıyor


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER