Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Split Kaldırıldı mı, Neden Kaldırıldı?

Valorant Split Kaldırıldı mı? Valorant Split Haritalardan Kaldırıldı? Neden Kaldırıldı? Harita, Pearl’ün yayınlanmasından önce oyundaki bir harita Valorant harita havuzundan kaldırıldı. Split yakında Valorant’ın harita havuzundan geçici olarak kaldırılacak. Riot’un Pearl savaşa girdiğinde istedikleri yedi haritalı havuz sistemini korumak için yaptığı bir hareket bu olsa gerek. Oyunculara, bazı üzücü haberler geliyor. Yeni Pearl haritasının yayınlanmasıyla birlikte Riot… Harita havuzuna yapılan bu yeni eklemenin ne yazık ki başka bir haritanın başlatılacağı anlamına geleceğini doğruladı.

Split, oyunun çıkışından bu yana Valorant’ta bulunuyor, ancak tek taraflı olması nedeniyle savunucuları çok fazla destekleyen biraz tartışmalı. Ancak Riot, geçici de olsa harita havuzundan kaldırılan ilk harita olduğu için net bir sebep açıklamadı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant açılmama sorunu


İşte o Detaylar; Valorant Split Kaldırıldı mı, Neden Kaldırıldı

Valorant Split Neden Kaldırıldı
Valorant Split Neden Kaldırıldı

16 Haziran tarihli bir blog gönderisinde geliştirici Joe Lansford, ekibin karar verirken. “Oyuncu duyarlılığını, lansmandan bu yana geçen süreyi, geçmiş ve gelecekteki planlı güncellemeleri, haritalardan stratejik farklılıkları”. Daha fazlasını dikkate aldığını söyledi. Ancak Valorant’ın kullanımını kolay hale getirmeye çalışmak bunun büyük bir parçasıdır. Oyuncuların bir kerede öğrenmesi gereken harita sayısını sınırlamak da bunun büyük bir parçası. “Yeni bir harita öğrenmek, bir taktik nişancı oyununun en zor kısımlarından biri olabilir” dedi. “‘Öğrenilmiş’ten ‘Uzmanlaşmış’ duruma geçmek daha da zor.

Bunu birçok haritada yapmak dik bir öğrenme eğrisidir. Tüm aracı ve yardımcı program kombinasyonlarından bahsetmiyorum bile. Bu çok fazla!”


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Ne Kadar İnternet Yer


Valorant Split Neden Kaldırıldı

“Ekip, 7 numarayı çeşitlilik ve ustalık sunan harika bir tatlı nokta olarak görüyor. Tüm zamanınızı yeni açılar, yapılar ve stratejiler öğrenmekle harcamak zorunda değilsiniz. Yeni oyuncular daha kolay bir başlangıç ​​deneyimine sahip olacak. Profesyonel takımlar daha derine iner, Daha heyecan verici. Bir senaryoya sahip olmak. ” Splinter, 22 Haziran’dan itibaren Valorant yama 5.0’daki Valorant’ın harita havuzundan kaldırılacak, ancak dönüşü için belirli bir tarih belirlenmedi.

Valorant Split Kaldırıldı
Valorant Split Kaldırıldı

Bölmeler, özel oyun modlarında ve Spike Rush’ta, derecelendirilmemiş ve dereceli sıraların dışında mevcut olmaya devam edecek. Profesyonel oyunlar ayrıca Ağustos ayında Valorant Şampiyonları için son şans elemelerine kadar Split’i kullanacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Split Kaldırıldı mı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant asil karambit kaç vp


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER