Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Sprinter Ne Zaman Gelecek? oyundaki en hızlısı olabilir

Valorant Sprinter Ne Zaman Gelecek? Valorant, tüm birinci şahıs nişancı türündeki benzersiz deneyimi ve mevcut ortamın en iyisi olarak tanınır. Valorant’ın FPS oyunlarında içerdiği en önemli özelliklerden biri, oyunculara ilginç oyun fırsatları sunan MOBA öğeleri veya mekanizmalarıdır. Tabi ki Her FPS Oyunu gibi Valorant’ın da en iyi ayarları bilgileri bizde mevcuttur. Tüm bu özel unsurlar, takıma yardımcı olabilecek ajanlar olarak adlandırılan oyun karakterleri aracılığıyla tanıtılır.

Bu ajanlar dört gruba veya sınıfa ayrılır: Duelist, Initiator, Sentinel ve Controller. Bir sonraki kahramanlık eylemi yaklaşırken, oynanabilir karakterler listesine yeni ajanların katıldığına dair haberler görünmeye başladı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi PS5 oyunları


Valorant’ın bir sonraki Ajanı Hakkında Her şey: Yeni Ajan Sprinter Çıkış Tarihi

Valorant'ın bir sonraki Ajanı
Valorant’ın bir sonraki Ajanı

Daha önce, 2021 Valorant Şampiyonlar Turu, Riot Games yeni ajanı sesiyle bir fragman yayınlanmıştı. Valorant’ın bir sonraki ajanı hakkında büyük bir tartışmaya yol açmıştı. Veri Madencilerimiz bu sesleri derinlemesine incelediler ve bazı ilginç gerçekleri keşfettiler, örneğin ajan Filipinler’dendi ve elektriği vardı. ValorLeaks geçtiğimiz günlerde Twitter’da yeni ajan hakkında yeni bilgiler paylaştı.

Onun sızıntısı, ajanın Valorant’taki herkesi “yıldırım ile aşacağını” ve kolayca savaşma yeteneğine sahip olduğunu gösteriyordu.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi CSGO oyuncusu


Valorant Sprinter Ne Zaman Gelecek?

Buna ek olarak, yeni ajanın kod adı “Sprinter” olacağı kesinleşiyor. Bu da ajan becerilerinin hız kavramına odaklandığını kanıtlıyor. Bazı hayranlar, yeni ajanın “Sonic the Hedgehog” olarak adlandırarak yukarıdaki çizimlere mizahi yorumlarda bulundu. Yeni ajanın illüstrasyonunun ayakkabılarındaki şimşekleri ve hızlı hareket etme kabiliyetini betimlediği düşünülürse, bunu varsaymak doğaldır.

Valorant Sprinter Çıkış TarihiBelli Değil
Valorant Sprinter Çıkış Tarihi

Bu ajanın Valorant üzerindeki genel etkisi belirsizdir. Ancak, hareketliliğe sahip başka bir düellocu görmek ilginç olurdu.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Sprinter Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi Valorant oyuncusu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER