Valorant Türkiye Discord (Hesabı) Erişme

Valorant Türkiye Discord
Valorant Türkiye Discord

Valorant Türkiye Discord Hesabı nedir? Valorant Discord Hesabına nasıl erişebilirim? Valorant: Riot’un Taktik Nişancı Oyununa Nasıl Başlanır? Riot’un en yeni oyunları hakkında bilmeniz gereken her şey. Valorant, League of Legends’ın arkasındaki stüdyo olan Riot Games’ten takım tabanlı bir taktik nişancı oyunudur. “Taktikler”, oyunun konumlandırma ve yetenek kullanımına dayalı daha yavaş tempolu, daha düşünceli oyun desteği anlamına gelir. Rainbow Six Siege, Call of Duty’den daha fazlasına sahiptir, ancak en yakın karşılaştırma Counter-Strike’dır. Ancak Valorant, Apex Legends ve Overwatch’a benzer benzersiz yeteneklere sahip çeşitli ajanlara da sahiptir.

Valorant Stage 3 Masters turnuvasının tüm heyecanı oyuna olan ilginizi çektiyse, şimdi başlamak için harika bir zaman. Valorant’ın ana oyun modunda, bir grup rakip oyuncuya karşı 5 kişilik bir takımda ajan olarak oynuyorsunuz. Isınmak ve farklı silahlarla pratik yapmak için harika, herkes için ücretsiz ölüm maçı gibi başka oyun modları da var.

Her oyun, sıkışık manastırlardan uzak kumsal kalıntılarına kadar çeşitli stil ve düzenlerde çeşitli haritalarda yer alır. Bir takım, amacı düşman takımı alt etmek ve “spike” olarak bilinen bir bomba yerleştirmek olan bir saldırgan olarak başlar. Başka bir ekip haritayı savunur, saldırganları yerleştirilmeden önce yok etmeye çalışır ve bombalar yerleştirilmişse onları etkisiz hale getirir. Takımlar 12 raunddan sonra taraf değiştirir ve 13 raund kazanan ilk takım kazanır. Ancak rekabetçi modda takımlar en az iki raunt kazanmalıdır. Valorant, çeşitli oyunlardan ilham alır ve onları gerçekten benzersiz bir oyun deneyimiyle harmanlar. Katılmak istiyorsanız, bir PC’ye ihtiyacınız olacak. Ancak oyun ücretsizdir ve gevşek sistem gereksinimleri vardır, bu nedenle başlamak kolaydır. Bilmeniz gereken her şeyi yıkacağız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Yağmacı Vandal Kaç VP


Valorant Türkiye Discord Hesabı

Bu hesaba erişebilmek için aşağıda ki bağlantıdan yararlanabilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda resmi Valorant Discord Hesabı bilgilerine erişebileceksiniz.

Tıklayınız

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Türkiye Discord Hesabı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lol Kullanıcı Adı Değiştirme


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.