Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant VAL 68 hatası nedir ve nasıl düzeltilir?

Valorant VAL 68 hatası nedir? Valorant 3.10 yaması birden fazla bölgede gelmeye başladı. Oyuncular yamayı dört gözle bekliyorlardı çünkü geliştiriciler bu güncellemede yeni bir ajans odası sunacaklarını onayladılar. Ancak birçoğu şu anda oyunda VAL 68 hatalarıyla karşılaşıyor, bu yüzden oyuncular oyunu açarken bazı sorunlarla karşılaşacaklar. Bu yazıda oyuncular VAL 68 Çözümü için bilgileri edinecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Val 59 hatası


Valorant VAL 68 hatası almamızın nedeni ve çözümü nedir?

Haziran 2020’deki lansmanından bu yana Valorant, şimdiye kadar çok sayıda bağlantı ve sunucu hatası yaşadı. VAL 68 hatası bunlardan biridir. Valorant istemcisi sunucuya bağlanamadığında genellikle bir VAL 68 hatası oluşur. Bu bir kullanıcı veya Riot sorunu olabilir. Valorant’ın DDoS koruma sağlayıcısı Cloudflare sunucuya bağlanamıyorsa sistem ekranda VAL 68 hatası görüntüleyebilir.


Valorant VAL 68 hatası
VAL 68 hatası

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant 3.10 güncellemesi


Sorun nasıl çözülür?

Bu karmaşık bir problem gibi görünse de eğer problem kendi taraflarında ise oyuncular kendi kendilerine çözebilirler. VAL 68 hatasını gidermek için şu adımları izlemeleri gerekir:

  • Oyundan çıkın ve istemciyi yeniden başlatmayı deneyin. Neredeyse tüm Valorant hataları, oyun istemcisini yeniden başlatarak düzeltilebilir.
  • Aynı durum VAL 68 hatası için de geçerlidir.
  • Sorun devam ederse lütfen oyunu tamamen kapatın ve bilgisayarı yeniden başlatın.
  • Bazen sorun, Valorant’ın hile önleme yazılımı Vanguard’ın arızalanmasından kaynaklanır. İnternet bağlantısının normal olup olmadığını bir kez kontrol edin.
  • Tüm bu adımları tamamladıktan sonra sorun çözülmezse oyuncular Riot’un Valorant destek sayfasıyla iletişime geçerek şikayette bulunabilirler.

Ancak, tüm bu adımları gerçekleştirdikten sonra sorun devam edebilir. Oyuncuların, başkalarının da aynı sorunu yaşayıp yaşamadığını kontrol etmesi gerekir, bu da sunucu tarafında olabileceğini gösterir. Geliştiricinin sonu gelirse oyuncular sadece bekleyebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant VAL 68 hatası sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Gece Pazarı Nedir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER