Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Yeni Ajan KAY/O Ne zaman Gelecek: Çıkış Tarihi Nedir [Rehberi]

Valorant Yeni Ajan KAY/O Ne zaman Gelecek: Son ajan KAY/O Valorant’a ne zaman çıkacak? Valorant Yeni Ajan KAY/O Çıkış Tarihi? Astra’nın piyasaya sürülmesinden bu yana, oyuna geçici ajanlar eklendikçe KAY/O’nun Valorant’ın ajan havuzunu genişletmesi bekleniyor.


Ayrıca Şu Yazımızı da Okuyunuz: Valorant KAY/O Nasıl Oynanır


Robot temalı ajanlar, el bombaları ve yanıp sönen ışıklarıyla geleneksel FPS oyuncularıyla kesinlikle rezonansa girecek. Temsilci listesi, Valorant oyuncularına taktik nişancıya yaklaşmak için çeşitli yollar sunmak istiyor.

Hızlı tempolu aksiyon arayan oyuncular, Jett gibi ajanları taktiksel bir bakış açısıyla tercih etse de, oyuncuların kesinlikle KAY/O’yu seçme şansı var – Brimstone ve Viper gibi. KAY/O’da Valorant’ın geliştiricileri bir “temel bilgilere dönüş” stratejisi seçti, ancak elbette bu ajana biraz eğlence de ekledi. İşte Valorant Yeni Ajan KAY/O Ne zaman çıkacak hakkında tüm detaylar:

Valorant Yeni Ajan KAY/O Ne zaman Gelecek
Valorant Yeni Ajan KAY/O Ne zaman Gelecek

Valorant Yeni Ajan KAY/O Ne zaman Gelecek

KAY/O, 22 Haziran 2021’de Valorant’ın 3. Bölümünün yayınlanmasıyla birlikte gelecek.

Aracının başlatıcı kategorisine KAY/O eklemenizi tavsiye ediyoruz. Flaş patlatma, el bombaları ve bastırma bıçakları kullanan KAY/O, rakibin savaş etkinliğini zayıflatacak ve onun ve müttefiklerinin nihai hegemonyasını sağlayacaktır.

Valorant’ın karakter yapımcısı John Goscicki, KAY/O için şunları söyledi: “…Oyun çıktıktan sonra geliştirmeye başladığımız ilk ajan KAY/O idi. Onun dünyaya daha fazla dahil olmasını istiyoruz. Şimdi fragmanı izleye bilirsiniz dedi.

Valorant Yeni Ajan KAY/O Çıkış Tarihi:

işte Valorant Yeni Ajan KAY/O Ne zaman Gelecek: Oyuncuların yeni bir ajan almak için birkaç gün daha beklemesi gerekiyor. Valorant 3. Bölüm’ün 22 Haziran’da gelmesi planlanıyor.

Valorant Yeni Ajan KAY/O Ne zaman Gelecek

Ayrıca şu yazımızı da okuyunuz: Valorant KAY/O Özellikleri


Valorant Yeni Ajan KAY/O Ne zaman çıkacak: ve oynanışı Hakkında

Valorant Yeni Ajan KAY/O Ne zaman çıkacak: hakkında detayları biyografisi üzerinden kontrol edebilirsiniz. KAY/O ile yaptığımız işbirliğinin amacı, geleneksel FPS oyun oyuncularına tanıdık bir şeyler eklemek ama aynı zamanda onu VALORANT’a özgü kılan unsurlar eklemektir.

Geliştirici, oyun çıktıktan sonra geliştirmeye başladıkları ilk ajanın KAY/O olduğunu da ortaya koydu. ifşa ettiler KAY/O, oyun çıktıktan sonra geliştirmeye başladığımız ilk ajan ve onu dünyaya daha fazla entegre etmeyi umuyoruz.

Akademiye yatkın olan hepiniz için aktörler ve aktrislerle bazı ilginç etkileşimler yapmak için izlediğimiz bir yol olan Breeze’in fragmanını gördünüz. Ancak oyuncuların bu yeni ajanı almak için birkaç gün daha beklemesi gerekiyor. Temsilcinin 22 Haziran’da piyasaya sürülmesi planlanan yeni güncellemeyle birlikte kullanıma sunulması bekleniyor.

Hakkında tüm ayrıntıları yukarıda sizler için paylaşıyoruz.

Özellikleri:

Valorant KAY/O Nasıl Oynanır Rehberi: ilk yetenek: Basınç bıçağını atın ve bıçak dokunduğu ilk yüzeye yapışacaktır. Düşman bastırma alanındaysa, yeteneklerini kullanamayacaklardır. Bu, oyuncuların sitede gezinmesine yardımcı olsa da, rakiplerin yalnızca birkaç saniyeliğine hassas silah savaşlarına güvenmeleri gerekir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Yeni Ajan KAY/O sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Renkli Yazı Yazma Kodu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER