Valorant yeni ajan KAY/O Özellikleri Nedir: Bilmeniz gereken her şey

Valorant KAY/O Özellikleri
Valorant KAY/O Özellikleri

Valorant yeni ajan KAY/O Özellikleri Nedir? Valorant resmi olarak yeni bir ajan getirmek üzere. KAY/O geliyor mu?: Bilmeniz gereken her şeyi sizlere sunacağız. Önümüzdeki hafta 3. Bölüm 1. kısım gelmeden önce Valorant, KAY/O karakterin, resmen duyurdu. Mayıs 2021’de “State of the Agent”ta Riot Games geliştiricileri Valorant bölüm 3 için yeni bir ajanın da olacağından söz ettiler. O zamandan beri, yaklaşan ajanlar hakkında neredeyse hiçbir ayrıntılı bilgi vermediler.

Valorant yeni ajan KAY/O Özellikleri Nedir
Valorant yeni ajan KAY/O Özellikleri Nedir

Ancak Riot’un nihayet oyunun son temsilcisi KAY/O’yu piyasaya sürmesiyle bekleyiş sona erdi. Valorant yeni ajan KAY/O Hakkında tüm bilmek isteyecekleriniz:


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Renkli Yazı Yazma Kodu


Valorant 3. Bölüm 1. Kısımda KAY/O Ne zaman gelecek

Valorant KAY/O ne zaman gelecek? Valorant resmi olarak yeni bir ajan duyurdu. Ajanımız KAY/O hakkında Bilmeniz gereken her şeyi bu makalede bulabileceksiniz. Önümüzdeki hafta 3. Bölüm gelmeden önce Valorant, KAY/O oyununun son temsilcisini resmen duyurdu. Çok uzun zamandan beri, yaklaşan ajanlar hakkında geliştiriciler neredeyse hiçbir ayrıntılı bilgi vermediler. Ancak Riot’un nihayet oyunun son temsilcisi KAY/O’yu piyasaya sürmesiyle bekleyiş sona erdi.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Give Back Bundle


valorant yeni ajan kay o ozellikleri nedir bilmeniz gereken her sey 3

Valorant yeni ajan KAY/O Özellikleri Nedir ve Biyografisi:

Valorant’tan önceki tüm ajanların arka plan yaratıkları vardır. Farklı kültürleri, tarihleri ​​ve oyunun içerisinde milletleri temsil ederler. Ancak KAY/O’nun durumu biraz farklı. KAY/O, Valorant’ın ilk robotik ajanı olacak. Geliştiricilere göre KAY/O, tek bir amaç için yapılmış bir savaş makinesidir: arkları ortadan kaldırmak. Düşmanı bastırma yeteneği, rakibin savaş etkinliğini zayıflatır ve onun ve müttefiklerinin nihai hegemonyasını sağlar. Geliştirici dedi ki:

Valorant yeni ajan KAYO Hakkında Geliştiricilerin Yorumları:

Valorant yeni ajan KAYO Özellikleri hakkında detayları biyografisi üzerinden kontrol edebilirsiniz. KAY/O ile yaptığımız işbirliğinin amacı, geleneksel FPS oyun oyuncularına tanıdık bir şeyler eklemek ama aynı zamanda onu VALORANT’a özgü kılan unsurlar eklemektir.

Geliştirici, oyun çıktıktan sonra geliştirmeye başladıkları ilk ajanın KAY/O olduğunu da ortaya koydu. ifşa ettiler KAY/O, oyun çıktıktan sonra geliştirmeye başladığımız ilk ajan ve onu dünyaya daha fazla entegre etmeyi umuyoruz. Akademiye yatkın olan hepiniz için aktörler ve aktrislerle bazı ilginç etkileşimler yapmak için izlediğimiz bir yol olan Breeze’in fragmanını gördünüz.

Ancak oyuncuların bu yeni ajanı almak için birkaç gün daha beklemesi gerekiyor. Temsilcinin 22 Haziran’da piyasaya sürülmesi planlanan yeni güncellemeyle birlikte kullanıma sunulması bekleniyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant yeni ajan KAY/O Özellikleri Nedir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant 3 Bölüm Ne zaman bitecek


Bu içeriğe oy verin!