Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Yeni Rank Sistemi Hakkında Her şey

Valorant Yeni Rank Sistemi Nedir? Riot, yeni bir VALORANT Rekabetçi Sıralama Yükselişi ekledi. Riot Games tarafından bugün yapılan duyuruya göre VALORANT, Rising adlı rekabetçi oyun modunda yeni bir sıralamaya hazırlanıyor. Sıralamalar elmasların üstüne ve ölümsüzlüğün altına yerleştirilecek, böylece sıralama sisteminin alt ve üst seviyeleri arasında daha fazla oyuncu filtrelenebilecek. Yükselen rütbeler, 22 Haziran’da 5. Bölüm 1. Kısım yayınlanmasıyla başlayacak.

Riot, yeni kademenin uygulanmasıyla ilgili olarak şunları kaydetti…

“Geliştirme ekibi kademe dağılımını düşündüğünde, bronz ve gümüşte çok fazla oyuncu olduğunu ve bunların mutlaka oraya ait olmadığını gördüler” dedi. Riot, bunun platin ve elmas gibi daha yüksek seviyelerde aşırı nüfus artışına yol açabileceğini açıkladı. Geliştiriciler bu seviyeleri oyuncularla doldurmak yerine, oyundaki en yüksek ikinci seviye olan Ascendant’ı Immortal’ın önüne koydu. Riot’a göre bu, daha yüksek bir prestij seviyesinin korunmasına yardımcı olacak.

Neler Beklenecek?

Esports Tales tarafından sağlanan verilere göre, Silver sıralaması tartışmasız oyundaki en kalabalık sıralamalardan biri. Gümüş oyuncular oyuncu tabanının %28,1’ini oluştururken, oyundaki en yüksek seviye olan Radiant %0,03’ünü oluşturuyor. Mayıs ayında, Silver One %10,2 ile en yüksek oyuncu dağılımına sahipti. Bu sayı yavaş yavaş en iyi sıralamaların yüzde bir ila beşine düşüyor. Alt sıradaki oyuncular, sıralama sisteminin üst ucuna doğru yavaşça kayarken, yükselen oyuncular yaklaşık aynı miktarda alabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Siyah Ekran Sorunu


Valorant Yeni Rank Sistemi Dereceleri

 Rütbe
demir 1
demir 2
demir 3
bronz 1
bronz 2
bronz 3
gümüş 1
gümüş 2
gümüş 3
altın 1
altın 2
altın 3
platin 1
platin 2
platin 3
elmas 1
elmas 2
elmas 3
ölümsüz 1
ölümsüz 2
ölümsüz 3
?
Valorant Yeni Dereceleri

VALORANT DERECELİ KİLİDİ NASIL AÇILIR

Piyasadaki birçok çok oyunculu oyun gibi, Valorant da oyunculara gündelik modda oynama fırsatı sunar. Ancak rekabetçi dereceli modu gerçekten çok zaman harcayacağınız bir moddur. Raze’de zaten ustalaştıysanız veya Reyna becerilerinizi benzer düşünen insanlara göstermek istiyorsanız, Valorant rütbeleri tam size göre. Valorant’ın sıralama modu, her şeyden önce doğru takımı oynadığı için ödüllendiren yetenekli. Kademeli bir sıralama sistemiyle, sizin ve takım arkadaşlarınızdaki en iyiyi ortaya çıkarmalıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Yeni Rank Sistemi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant FPS Drop Sorunu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER