Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Yeni Spectrum Skini Ne Zaman Gelecek? Görünüm Paketi Geliyor

Valorant Yeni Spectrum Skini Ne Zaman Gelecek? Valorant ve Zedd arasındaki işbirliği, yeni Spectrum dış görünüm paketine muhteşem ve renkli görsel efektler ve büyüleyici ses efektleri getirecek. Ünlü DJ ve söz yazarı Zedd de Valorant’ı ilk kez “Yıllık Videosu”nda yer aldı. O sırada topluluk, Zedd temalı bir paket olabileceği konusunda spekülasyon yapmaya başladı. Ancak uzun bir bekleyişten sonra Valorant, Zedd ile ilk ünlü işbirliği vesilesiyle Spectrum görünüm paketini piyasaya sürdüğünde, spekülasyon gerçek oldu. İşte Valorant Yeni Spectrum Görünüm Paketi detayları…

https://youtu.be/spbraneNk4k

7 Eylül’de Zedd, özel lansman etkinliğinde Spectrum görünüm paketini sergiledi. Cilt çizgisini şu şekilde tanımladı: “Bir dizi silahlaştırılmış renk ve ses, oyunu deneyimleme şeklinizi geliştiriyor ve sizi bir oyuncudan diğerine götürüyor.”


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Fracture haritası özellikleri


Valorant Yeni Spectrum Skini Ne Zaman Gelecek ve Fiyatı Nedir

Valorant Spectrum görünüm paketi ses efektlerine daha fazla önem veriyor Spectrum dış görünüm paketi, benzersiz ses tasarımı nedeniyle muhteşemdir. Zedd, Spectrum dış görünüm serisi için dengeli ve tatmin edici bir ses efekti tasarlamak için Valorant ses efektleri ekibiyle el ele çalıştı. Riot Games Valorant’ın kıdemli yapımcısı Preeti Khanolkar, Twitter’da Spectrum’un “Elderflame Dragon’dan bu yana yaptığımız en iddialı skini” olduğunu söyledi.

Valorant Spectrum skini Fiyatı Açıklandı
Valorant Spectrum skini Fiyatı Açıklandı

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Fracture Haritası ne zaman çıkıyor


Valorant Yeni Spectrum Görünüm Paketi:

Valorant Spectrum skini Fiyatı: Spectrum paketinin özel bir katmanlı fiyat aralığı vardır ve bu paket maliyeti 10,700 VP yapar.

Valorant Yeni Spectrum Skini Ne Zaman Gelecek
Valorant Yeni Spectrum Skini Ne Zaman Gelecek

Buna Phantom, Classic, Bulldog, Guardian ve Waveform Melee için silah görünümleri dahildir. Silah görünümlerine ek olarak oyuncular ayrıca Spectrum Allies, Zedd Allies, Spectrum Player Cards ve Spectrum Spray alacaklar. Silah, ekim yerine ve çivilere bağlı olarak, son katmandaki öldürme sancağı ve sonlandırıcı dahil olmak üzere dört katmana sahip olacaktır. Spectrum ayrıca siyah, kırmızı ve mor/pembe olmak üzere üç renk çeşidine sahiptir. Ayrıca, tur boyunca renk değiştirmeye devam edecek parlayan bir ışığa sahiptir.

Valorant ve Zedd arasındaki işbirliği, hayranlara ve oyunculara benzersiz bir görünüm kazandırarak onlara yepyeni bir deneyim yaşattı. Oyuncular, Valorant mağazasına vardıklarında yeni Spectrum silah görünümünü satın alabilir ve deneyimleyebilirler.

Oyunda yeni gelecek olan haritadan da bahsediliyor…

Duality Cinemasından sonra oyuncular ilk kez Mirror Earth doğrudan maruz kalacaklar. Fracture, oyuncuyu Mirror Earth Kingdom ve onun ikiz dünyasının varlığına maruz bırakır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Yeni Spectrum Skini Ne Zaman Gelecek? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant 3 Bölüm 2 Kısım Battle pass


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER