Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Yoru guide

Valorant Yoru guide en çok merak edilen ajanlardan bir tanesi oldu ama hep başarısız oldu. Lansmanından bu yana Yoru, Valorant’ta en kötü performans gösteren ajanlardan biri oldu. Ancak, doğru kişinin elinde, ajanın büyük bir potansiyeli vardır. Valorant, oyunculara ondan fazla oynanabilir ajan sağlar. Her ajan, oyuncuların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmasına izin veren benzersiz bir yeteneğe sahiptir. “Valorant”taki diğer ajanlarla karşılaştırıldığında Yoru, seçim oranı ve performans açısından ezici.

Ancak, Yoru’nun gücü önceki güncellemede hafif bir kazanç elde etti ve performansını eskisinden biraz daha iyi hale getirdi. Bu makale, Valorant’ta Yoru olarak etkin bir şekilde işlev görebilmeleri için oyunculara bunu yapmalarına yardımcı olacak kariyer düzeyinde beş ipucu sağlayacaktır.


Valorant Yoru guide
Valorant Yoru guide

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Val 43 hatası


Valorant Yoru Guide: Profesyonel bir şekilde Oynamak için Rehberi

Valorant yoru rehberi içeriğimizde sizler için hazırlanmış 4 ayrı ipucu olacaktır.

1) En hızlı etkili rotasyonu yapmak

Yoru’nun sınırsız ışınlanma yeteneği Omen’e benzer, ancak mesafesi daha uzundur. Omen, aldatmak için nihai yeteneğini kullanabildiği gibi, Yoru da benzer şeyler yapmak için benzersiz ışınlanma yeteneğini kullanabilir. Daha etkili hale getirmek için oyuncular, rakipleri daha da şaşırtmak için Fakeout’ları da kullanabilirler.

2) Yoru Nihai Yeteneklerini Kullanma

Yoru’nun Dimensional Drift nihai yeteneği, bilgi toplamada çok etkilidir. Çünkü kullanıldığında onu görünmez yapabilir. Yoru oyuncuları düşmanların arkasında durabilir ve müttefikler onların önünde durabilir, bu da rakiplere önemli ölçüde müdahale edebilir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant bir sonraki ajanı nedir


3) Yoru’nun pop flaşlarını kullanmak

Yoru’nun flaşları “Valorant”ta çok benzersiz çünkü sıçradıktan sonra patlıyorlar. Patlama flaşları KAY/O’lara benzer ve yürütülmesi kolaydır. Yoru, silahlı savaşlara kolayca katılabilir ve hızlı patlamalar yaparak kör düşmanları yenebilir.

4) Açı dışında oynayın

Reyna ve Jett gibi düellocular, hücum yetenekleri ve anında kaçışlarıyla tanınırlar. Yoru da aynısını yapabilir, ama bu o kadar basit değil. Reyna ve Jett için kaçışları neredeyse anında gerçekleşirken Yoru biraz zaman alacaktır. Ancak, oyuncular Yoru’nun Gatecrash yeteneğinde ustalaştıktan sonra kısa sürede mucizeler gerçekleştirebilecekler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Yoru guide sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant 3 Bölüm 3 Kısım


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER