Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Vector 2 Apk İndir: Sınırsız Para Hilesi (En Son Sürüm)

Buradan tamamen ücretsiz Vector 2 Apk İndir! Sitemizde tüm güncel oyunların hile apk dosyalarını, mod apk, sınırsız para hileleri indirin. Hileli oyunlar, tam sürüm uygulamalar, full oyunların son sürümlerini bulabilirsiniz. Vector 2 Parkour bir hip hop macera sporudur. Oyuncu, çekici hamleler yapmak için sürekli olarak birçok hızlı, hafif tehlikeli hareketi birleştirir.

Şaşırtıcı sıçramalar, havada taklalar, tavandan atlamalar, bir ninja gibi duvara tutunma. Gerçek hayatta tehlikeli olmasına rağmen, özel çekiciliğini kimse inkar edemez. Tabii bu oyun için de geçerli. Çok fazla olmasa da oyuncuya yeni bir deneyim sunmaya yetiyor. Bu sporu merak ediyorsanız, Vector 2 Apk denemeniz gereken tipik yüksek hızlı parkour tarzı oyunlardan biridir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ryuko Apk İndir


Vector 2 Apk İndir

Vector 2 Apk’ta belirli bir hikaye yoktur. Göreviniz, bir kovalamacadan kaçmak için ileri atılan karanlık bir kahramana (sadece bir gölge olarak görünür) dönüşmektir. Durmadan koşun, yolunuzdaki birçok tuzak ve engelin üstesinden gelmek için tüm becerileri ve öğeleri kullanın. Bu parkour tarzı yarış oyunu, oyuncuların her saniyeye odaklanmasını gerektirir. Bir anlık dikkatsizlik için yanlışlıkla bir tuzağa düşebilirsiniz. Ve engellerin ve zararlı nesnelerin sıklığı yüksek olduğundan! Bunları aşmak ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için hayatta kalma becerilerinizi sürekli geliştirmeniz gerekecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Nulls Brawl Stars Eve İndir


Vector 2 Apk

Bu oyunu oynamak, benzer yarışlarda deneyimli biri için bile oldukça zordur. oyunlar. İlk başta zor geliyor çünkü az önce de belirttiğim gibi hile sayısı ve sıklığı çok fazla. Tuzak sistemi beklenmedik bir zenginliğe sahip:

Derin bir delik, koridoru geçen bir lazer çizgisi, tüneller, her yerde uçan bir elektrikli robot… Sürekli koşuyorsun, sürekli zıplıyor, fırlatıyor, atlatıyor, sallanıyor, tırmanıyorsun. İki tarafın bu çeşitli kombinasyonu, Vector 2’ye bol miktarda dramatik aksiyon sahnesi verir. Oynaması son derece zor, bir kez oynandığında oyunun ayarladığı baştan çıkarıcı tuzaklarla hayatta kalmak zor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Vector 2 Apk İndir Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Nulls Brawl 42.333 Apk İndir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER