Vegas Gangsteri APK Son Sürüm (2022) İndirme

Vegas Gangsteri APK Son Sürüm
Vegas Gangsteri APK Son Sürüm

Vegas Gangsteri APK Son Sürüm Nasıl İndirilir? Gangstar Vegas MOD APK (Sınırsız Para, VIP 10), yayıncı Gameloft’tan ilgi çekici ve büyüleyici bir aksiyon oyunudur. Elbette bu yayıncıya yabancı değiliz ve Asphalt serisinin hayranıysanız Gameloft’un büyük bir Fransız geliştiricisi ve yayıncısı olduğunu bilmelisiniz. Gameloft’un şu anda dünya çapında, çoğunlukla mobil oyunlara odaklanan 21 oyun geliştirme stüdyosu var. Ubisoft’un kurucularından Michel Guillemot tarafından kurulan oyun şirketi, en çok Java oyunlarıyla tanınıyor. Eski oyunları da oldukça ilgi çekici ama artık sadece Android ve iOS işletim sistemlerine odaklanıyorlar.

Asphalt 8: Airborne ve NOVA Legacy gibi oyunlar, dokunmatik ekranlı oyun platformlarındaki birinci şahıs nişancı oyunları var. Aynı zamanda yarış oyunlarında onları herkesin bildiği bir isim haline getirdi. Ancak bugün size Rockstar Games’in en iyi yarış oyunu ile karşınıza çıkacağım. Grand Theft Auto serisinin birleşimi olan Gangstar Vegas adlı yepyeni bir oyunu tanıtacağım.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Toca Life World Mod APK


Vegas Gangsteri APK Son Sürüm

Gangstar Vegas, Las Vegas’ta geçiyor ve yoğun yarışmalar, kötü şöhretli çeteler birbirini temizliyor veya bir kumarhanede şansınızı deneyeceksiniz. Oyunda mafyanın patronu olacaksınız ve sizi devirmeyi planlayan birçok kişi var. Silahlı çatışmalara ve boğulma kovalamacalarına katılmalısınız. Sadece bu değil, bütün şehir seni istiyor. Ancak, emrinizde hala sadıklar var ve göreviniz kötü şöhretli mafya çetesini yeniden inşa etmek ve şehri yönetmek. Yeraltı dünyasındaki yerinizi yeniden kazanmak için ihanet ve itaatsizlikten kaçının. Şu anda, birden fazla oyuncunun bir sunucuda olmasına ve birbirleriyle etkileşime girmesine izin veren. Popüler bir açık dünya oyunu Grand Thief Auto V Roleplay var.

Vegas Gangsteri APK’sını aşağıda ki indirme butonu sayesinde edinebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Vegas Gangsteri Son Sürüm Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Stardew valley apk hilesiz