Warcraft Arclight Rumble Sistem Gereksinimleri – Özellikleri

Warcraft Arclight Rumble Sistem Gereksinimleri ve Özellikleri Nelerdir? Blizzard, oyunu Android ve iOS’ta oynamak için gereken minimum gereksinimleri ayrıntılandıran Warcraft Arclight Rumble mobil cihaz özelliklerini yayınladı. Mayıs 2022’nin başlarında Blizzard Entertainment, uzun zamandır beklenen World of Warcraft mobil oyununu resmen duyurdu. Bazıları buna Warcraft Mobile diyebilirken, oyunun resmi adı Warcraft. Etkileyici bir açıklama ile ilk akla gelen şeylerden biri WoW Arclight Rumble cihazı için gereksinimlerin ne olduğu. Bu yazıda, bu strateji oyununu bir Android veya iOS cihazında oynamak için minimum gereksinimleri detaylandırdık. Yani Warcraft Arclight Rumble mobil cihazının özelliklerini özetledik.


Aynı Zamanda Şu Haberimizi de Okuyunuz: American Truck Simulator Sistem Gereksinimleri


Warcraft Arclight Rumble Özellikleri

Warcraft Arclight Rumble Özellikleri
Warcraft Arclight Rumble Özellikleri

Azeroth ülkesinde, Warcraft Arc Rumble, “gnome mühendisliğinin çılgın büyüsünden güç alan”. Mekanik eğlence makineleri sayesinde “otelleri ve tavernaları süpüren yeni bir sansasyon” olarak tanımlandı.

Her şey World of Warcraft’tan ikonik kötüler ve kahramanlarla mikro savaşlarla ilgili. Neyse ki, Warcraft Arclight Rumble için minimum cihaz özelliklerini karşılamak için gnome mühendisliğine veya sihire ihtiyacınız yok.

Her şey World of Warcraft’tan ikonik kötüler ve kahramanlarla mikro savaşlarla ilgili. Neyse ki, Warcraft Arclight Rumble için minimum cihaz özelliklerini karşılamak için gnome mühendisliğine veya sihire ihtiyacınız yok. Mobil oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana Blizzard Entertainment, Warcraft Rumble sayfasını oyun cihazı gereksinimleri hakkında daha fazla ayrıntıyla güncelledi.

Warcraft Arclight Rumble Sistem Gereksinimleri (Android)

  • CPU – Snapdragon 820 ve üstü
  • GPU – OpenGLES 3.0 ve üstü
  • Android 5.1 (API seviyesi 22) ve üzeri
  • RAM – 3GB RAM ve üstü

Warcraft Arclight Rumble Sistem Gereksinimleri (iOS)

  • iPhone 7 ve üstü
  • iOS 12 ve üstü
  • RAM – 2GB RAM ve üstü

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Watch Dogs Legion Sistem Gereksinimleri


Warcraft Arclight Rumble Fragman

Warcraft Arclight Rumble Fragman

Gördüğünüz gibi, bunlar Warcraft Arclight Rumble’ı çalıştırmak için gereken minimum cihaz özellikleridir. Bunlar, özellikle mobil oyunlara odaklanan oyuncular için çok ciddi değil. Bu şaşırtıcı değil, çünkü oyunun grafikleri güzel ve çizgi film gibi olsa da, yeni nesil mobil deneyim gerçekten çığlık atmıyor. Yazma sırasında, tam dosya boyutu açıklanmadı ve kapalı betanın resmi lansmanından bu yana daha fazlasını bilmemiz gerekiyor. Warcraft Arclight Rumble ayrıca saniyede beklenen kare sayısına ve minimum gereksinimlere sahip değildir. Kaçırdıysanız, aşağıdan tam Warcraft Arclight Rumble oyununa göz atın. Warcraft Arclight Rumble’ı Android ve iOS cihazlarda çalıştırmak için minimum gereksinimler aşağıdadır. Yazma sırasında Blizzard, en iyi deneyim için öneri özelliğini açıklamadı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Warcraft Arclight Rumble Sistem Gereksinimleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Sistem Gereksinimleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Max Payne 3 Sistem Gereksinimleri