Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Warframe mobile versiyonu Geliyor: Ne zaman gelecek, Çıkış Tarihi Güncel

Warframe mobile versiyonu Geliyor!!! TennoCon 2021 sırasında Digital Extremes, Warframe mobile Ne zaman gelecek ve versiyonunu geliştirdiğini duyurdu. İster inanın ister inanmayın, Warframe yakında mobil platformlara geliyor.

warframe mobile versiyonu geliyor ne zaman gelecek cikis tarihi guncel 2

Mobil sürüm son TennoCon sırasında duyuruldu ve oyunun zaten mobil cihazlarda çalıştığı ve gelecekte bu formatta piyasaya sürüleceği yönünde haberler var. Buna çapraz oynatma ve çapraz kaydetme seçeneklerinin duyurusu eşlik etti. Warframe e, Digital Extremes tarafından geliştirilen ve yayınlanan çevrimiçi bir üçüncü şahıs nişancı çok oyunculu oyunudur. Oyun ilk olarak 2013 yılında PC’de piyasaya sürüldü ve sonraki yıllarda PS, Xbox ve Switch’e genişletildi. Warframe mobile Çıkış Tarihi ve tüm detayları ile yazımızın devamında sizler ile:

Warframe mobile versiyonu Geliyor

Warframe sonunda çapraz kaydetme ve çapraz oynama elde edecek Oyun ilk olarak sekiz yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen, çapraz oynama ve çapraz kaydetme işlevlerini hiçbir zaman desteklemedi. Yıllar geçtikçe oyunun hayranları bu özelliklerin Warframe’e eklenmesini istiyor.

Son olarak, TennoCon 2021 sırasında geliştiriciler, çapraz oynama ve çapraz kaydetme seçeneklerinin geliştirilme aşamasında olduğunu ve Warframe mobile versiyonu 2021’in ikinci yarısında piyasaya sürüleceğini doğruladı. Bu duyuruya ek olarak Digital Extremes, Battle çerçevesini de yayınladı.

Warframe mobile Ne zaman gelecek:

Yukarı da da Bahsettiğimiz üzere Warframe mobile Çıkış Tarihi 2021’in Son çeyreğinde olacak. Yani Tahminimizce 1-2 Ay içerisinde piyasaya sürüleceği ön göürülüyor.

Warframe Mobil TennoCon 2021 gösterisi sırasında PC, Switch, Xbox, PlayStation ve mobil cihazlarda birlikte Warframe oynayan geliştiricileri gördük. Mobil oyuncular için bu büyük bir sürpriz çünkü Warframe’in mobil cihazlara ineceğine dair söylentiler bile yok. Çapraz oyun ve mobil oynanışın canlı demolarını görmek de etkileyiciydi. Warframe mobil oynanışına aşağıdan göz atabilirsiniz. Bize harika görünüyor.

Warframe mobile Çıkış Tarihi:

Bildiğiniz gibi oynaması ücretsiz oyunlar günümüzde oyun sektöründe para kazandıran bir makine haline geldi. İnsanlara verdikleri mutluluk her zaman eksik olsa da şirket çok para kazanıyor. Mükemmel diyebileceğimiz bir oyun, online oyuncuların böyle bir dönemi yaşamasını bekliyor: Warframe.

Warframe mobile versiyonu
Warframe mobile versiyonu

Genel olarak konuşursak, çevrimiçi oyun oynayan oyuncular her zaman bir şeylerden şikayet ederler. Diğer oyuncular çok fazla küfürlü dil konuştukları için oyundaki hatalara ağlayanlar ve bu hatalardan faydalanan diğer oyuncular daha çok işbirliğine odaklanan bir oyuna girerek rahatlayabilirler. Warframe uzay temalı işbirlikçi bir oyundur bu anlamda uyuşturucu gibidir ve dediğim gibi ücretsizdir. Warframe ve ücretsiz oyunlar arasındaki bir diğer fark, gerçekten ücretsiz olmasıdır. Çoğu online oyunda, oyunu yatıran alır ve sistem her zaman böyle çalışır çünkü firma bu durumdan oldukça memnundur. Şimdi ise Oyun geliştiricileri Mobile Versiyonu için çalışmalar gerçekleştiriyor. Oyuncularımız için Warframe mobile Ne zaman gelecek hakkında tüm detayları yukarıda paylaştık.

Warframe mobile Ne zaman Çıkacak

Warframe mobile Ne zaman Çıkacak? Ne yazık ki, geliştirilmekte olan mobil versiyon dışında başka bir detay ortaya çıkmadı. Ancak kesin olan bir şey var: Warframe’in mobil versiyonu, çapraz kaydetme ve çapraz oynama işlevleriyle oyunda daha çok yönlü olacak. Oyuncular artık birbirleriyle herhangi bir kısıtlama olmaksızın farklı platformlarda oyun oynayabilirler. Buraya kadar. Lütfen siteye çok dikkat edin, Warframe Mobile için daha fazla güncelleme olduğunda sizi bilgilendireceğiz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Warframe mobile versiyonu? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Mobil Oyun Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER