Warzone 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman Gelecek Call of Duty battle royale

Warzone 2 Çıkış Tarihi Ne Zamandır? Warzone 2 yayında! Popüler Call of Duty battle royale oyununun devamı olan Warzone 2, resmi üretimde. Geliştiricilere göre, devam oyunu yeni sunucu ile gelecek. Yeni bir sanal alan yanı sıra “tamamen yeni bir oyun alanı” tanıyacak “Battle Royale’in büyük bir evrimi” olacak. Activision Blizzard, Warzone 2’nin “kullanıcığ yayımlanırken, belirli bir şey söylemedi”.

Warzone Sezon 3 devam ederken, Infinity Ward yeni nesil Warzone hakkında pek fazla bilgi verilmiyor. Activision, bu yıl dahan duyurulacağını söylüyor, bu artan Yaz Oyunları 2022’de oyunlarını oynamasını 2022’de. Harika bir eski hurdalığa sahip olmalarını istiyoruz. O zamana kadar Warzone 2 hakkında.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fallout London çıkış tarihi


Warzone 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman

Call of Duty Warzone 2, “orijinal Warzone’dan daha çok Blackout (Call of Duty: Black Ops 4’ün battle royale modu) gibi. Olduğunu öne sürerek Warzone olarak sızdırılmış olabilir. Warzone 2 herhangi bir tarihi veya oyuncu için. platformların bir listesi belirlenmedi. Ancak Activision, Q122 mali raporunda Warzone oyununun tamamlanmasının planları yapılıyor. YouTube’de Bir Yayıncının Warzone 2’nin bu yılın sonunda resmi olarak duyurmayı planladığını doğruladı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game 2. Sezon Çıkış Tarihi Netflix


Warzone 2 Fragman

Warzone 2 için henüz bir fragman yayınlanmadı. Lütfen sayfamızı yer ilimlerinize kayıt etmeyi unutmayınız. Aynı zamanda son gelişmelerden haber dar olmak için sık sık ziyaret ediniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Warzone 2 Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bridgerton 3. Sezon Çıkış Tarihi