Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Whatsapp Kamera Ayarları, Nasıl Yapılır – Konuşma Ayarları

Whatsapp Kamera Ayarları Nasıl Yapılır? WhatsApp kullanıcıları bunu duyduğuna çok sevinecek! WhatsApp, son sürümüne kamera dahil birçok yeni özellik ekledi. Böylece görüntüleri doğrudan akıllı telefonunuzdaki kamera uygulamasından düzenleyebilirsiniz. Bu, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmadan önce fotoğrafları kırpabileceğiniz, efektler uygulayabileceğiniz ve metin ekleyebileceğiniz anlamına gelir. WhatsApp’ta kamera ayarları nasıl değiştireceğinizi hiç merak ettiniz mi?

Evet, doğru okudunuz: WhatsApp kamera ayarlarını telefonunuzun ayarlar menüsünden değiştirebilirsiniz. Bu makale, WhatsApp’ta kamerayı hızlı ve kolay bir şekilde nasıl kullanacağınızı gösterecektir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Adopt Me Pet Değerleri


whatsapp kamera ayarları, nasıl yapılır

Adım 1: Telefon ayarlarını açın: Henüz yapmadıysanız veya ihtiyacınız varsa, telefonunuzda WhatsApp’ı arayın.

Whatsapp Kamera Ayarları
Whatsapp Kamera Ayarları
  • Uygulamayı bulduktan sonra, açmak için bir kez basın.
  • Android kullanıcısıysanız IMO uygulamasını Google Play Store’dan edinebilirsiniz.
  • Tek gereksinim, elinizde bir Google Hesabınızın olmasıdır.
  • Mac kullanıcısıysanız, programı App Store’dan edinebilirsiniz. Bir Apple Kimliğiniz olmalıdır.

Adım 2: “Uygulamalar”a tıklayın: Çeşitli özelleştirme ve optimizasyon seçenekleri bulacaksınız. “Uygulamalar” bulmanız gerekiyor

Whatsapp Kamera Ayarı
Whatsapp Kamera Ayarı
  • Bu seçeneği bulmak için ayarlara kaydırmanız yeterlidir.
  • Veya bu seçeneği bulmak için arama çubuğunu da kullanabilirsiniz.

Adım 3: İzinler’e dokunun: Uygulamayı açtıktan sonra izinleri seçmeniz gerekir. Bu, diğer çeşitli uygulamalara izin verme seçeneğini açmanıza izin verecektir.

Whatsapp Kamera Nasıl İzin Verilir
Whatsapp Kamera Nasıl İzin Verilir

Adım 4: “Kamera”ya tıklayın: İzinleri açtıktan sonra, aramalar, mikrofon, kişiler ve kamera gibi birçok seçeneğiniz olacak. Bunlar, uygulamaların değerlendirmek için ihtiyaç duyduğu yaygın şeylerdir. “Kamera” seçeneğini bulmanız gerekiyor. Bulduktan sonra bir kez tıklayın.

whatsapp görüntülü konuşma ayarları
whatsapp görüntülü konuşma ayarları

Adım 5: “WhatsApp”a dokunun: Şimdi, kamera erişimine izin vermek istediğiniz uygulamayı bulmanız gerekiyor.

Adım 6: “İzin Ver”e tıklayın: Şimdi izin vermeniz gerekiyor. İsterseniz kameranın WhatsApp’a erişmesine izin verebilirsiniz.

whatsapp görüntülü konuşma ayarları

WhatsApp Görüntülü Arama Kılavuzu: Bilmeniz Gereken Her Şey WhatsApp görüntülü arama, kullanıcıdan kullanıcıya görüntülü sohbet sağlar. Canlı video aracılığıyla iletişim kurmak için uygulamayı kullanma hakkında bilmeniz gereken her şey burada. WhatsApp dünyadaki kullanıcıları birbirine bağlar. Uygulama, insanların metin mesajları, sesli veya WhatsApp görüntülü aramaları kullanarak iletişim kurmasını sağlar.

Herhangi bir anlık mesajlaşma programı gibi, WhatsApp’ta görüntülü arama zengin özelliklere sahiptir. İşte masaüstü ve mobil cihazlarda WhatsApp görüntülü görüşmelerinin nasıl yapılacağına dair bir kılavuz. Ayrıca sınırlamaları hakkında bilmeniz gereken her şey. Görüntülü arama tam olarak kulağa nasıl geliyorsa öyle. Kişilerinizi WhatsApp’ta “aradınız” ve onları akıllı telefonunuzun ekranında görebilirsiniz. Skype ve FaceTime yıllardır bunu yapıyor.

whatsapp kamera ayarı

WhatsApp uygulamasında varsayılan kamera seçeneklerini değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte nasıl yapılacağı. WhatsApp çok popüler ve ücretsiz mesajlaşma, sesli ve görüntülü aramalar için en çok kullanılan platformlardan biri. Kullanıcılara mal olacak tek şey veri maliyetidir. Bazen WhatsApp kamerasıyla fotoğraf veya video çekmeyi deneyebilir veya görüntülü arama yaparak WhatsApp kameranızın çalışmadığını görebilirsiniz. Bazen başka bir uygulama kamera işlevine müdahale edebilir, bu nedenle Whatsapp kamerası çakışma nedeniyle çalışmaz. WhatsApp kamerasıyla fotoğraf veya video çekmeye çalıştığınızda “kamera başarısız” veya “kamera başlatılamadı” hata mesajı alabilirsiniz. Sonuç olarak hata da olsa bir değişiklik de yapmak isteseniz bu ayarları kullana bilirsiniz.

whatsapp görüntülü arama kamera ayarları

WhatsApp’ta Video kamera ayarları nasıl değiştiririm? WhatsApp’ta kamera ayarları değiştirmek için uygulamayı açın ve ana ekranın sol üst köşesindeki üç çizgiye dokunun. Aşağı kaydırın ve “Ayarlar”a, ardından “Kamera”ya dokunun. Daha sonra ayarları beğeninize göre değiştirebilirsiniz. WhatsApp’ta görüntülü arama ayarlarını değiştirmenin yerleşik bir yolu yoktur, ancak bazı geçici çözümler vardır. Bunlardan biri, değişiklik yapmak için Callvision gibi bir üçüncü taraf uygulaması kullanmaktır. Diğeri ise Skype gibi farklı bir görüntülü arama uygulaması kullanmak ve oradan WhatsApp kişilerinizi aramak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Whatsapp Kamera Ayarları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Exxen Canlı Maç İzle Selçuk Sports


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER