Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

WhatsApp Kendine Mesaj Atma Nasıl Yapılır? (Tam Anlatım)

Yakın zamanda WhatsApp kendine mesaj atma özelliğini aktif etti. Dah önce bunu yapamayan kullanıcılar artık kendine mesaj atabilecekler. Bu özelliği medya saklama, not tutma ve çeşitli işler için kullanmak mümkündür.

İnternette kullanıcılar Whatsapp tan kendine mesaj atma, Whatsapp kendi kendine mesaj atma ve whatsapp kendime mesaj atma nasıl oluyor? Diye merak edenler var. Bu nedenle, bizde sizler için bu konuya açıklık getirmek istedik. Çok basit adımlarla artık kendinize mesaj atabileceksiniz.

180’den Fazla Ülkede 2 Milyardan Fazla Kişi!

Günümüzde 3 milyar insanın en popüler iletişimini sağlayan Whatsapp, FaceBook Messenger ve SMS metin mesajlaşma, e-postanın yerini yavaş yavaş alıyor. Sadece Whatsapp uygulamasını 180’den fazla ülkede 2 milyardan fazla kişi kullanıyor.

Tüm bunlar, önde gelen ve popüler bir iletişim platformu olarak Whatsapp’ı da dışlamaz. Aslında, dünyanın her yerindeki gençlerin yarısından fazlasının artık WhatsApp aracılığıyla mesajlaşması büyük bir şans. Burada whatsapp’ı ve son trendlerini bilmek istiyoruz.

Whatsapp

Kısa bir süre önce Facebook en büyük satın alımını tamamladı ve Whatsapp’ı 16 milyar dolarlık göz yaşartıcı bir anlaşmayla satın aldı. Bu, şirketin, Uber halka açılmadan önce 2013’te pazar payının neredeyse yarısını oluşturan ücretsiz APP ile sunduklarının gücünü gösteriyor!

Kendine Mesaj Atma Nasıl Yapılır?

iOS platformlar için WhatsApp‘ın 2.22.23.74 sürümünü kullanın. Bu özelliğin sizde aktif olması gerekiyor. Eğer bir Android sistemi kullanıyorsanız WhatsApp’ın 2.22.3.77 sürümünü kullanın.

Not: Bu nedenle, özellik henüz tüm kullanıcılara ulaşmış değil. Tüm kullanıcılara ulaşması biraz zaman alacak.

Whatsapp ta kendine mesaj atma özelliğine sahip olup olmadığınızı öğrenmek için yeni bir sohbet başlatın. Eğer adınızı kişi listesinin en üstünde görüyorsanız demek ki özellik sizde aktiftir. Bu sohbeti açtığınızda, “Kendinize mesaj gönderin” yazan bir başlık görmüş olacaksınız.

Kendinize gönderdiğiniz mesajlar, bağlı tüm cihazlarınızda görünür olacaktır. Uzmanlara göre mesajlarınız yine uçtan uca şifreli olacaktır. Ancak konu ile ilgili araştırmamız sürüyor.

Kendime Mesaj Nasıl Göderebilirim?

Whatsapp ta kendime mesaj atma” nasıl olur? Gelin bunu adım adım yazalım.

  • WhatsApp’ı açın ve yeni bir sohbet başlatma butonuna tıklayın.
  • Kişiler listenizin açıldığını göreceksiniz. Eğer özellik sizde aktif ise, bu listenin en üstünde adınız çıkar.
  • Kendi adınıza dokunduğunuzda, “Kendine mesaj at” yazısını fark edersiniz.
  • Bu şekilde kendinize mesaj atabilirsiniz.

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen bir platformdur.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER