Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

WhatsApp Kripto Para Özelliği: Yeni Özelliğini Test Etti

WhatsApp Kripto Para Özelliği geldi mi? Mesajlaşma devi WhatsApp, platformları arasında kripto para birimi ödemeleri göndermek için Novi Cüzdan’ı kullanmak için bir pilot program başlattı. Şimdiye kadar, pilot program Amerika Birleşik Devletleri’nde az sayıda kişiye paylaşıldı. Novi CEO’su Stephane Kasriel, Novi’nin hala erken aşamalarında olduğunu söyledi. Novi, Paxos Trust Company’den USDP stabil coini kullanıyor. Dünya Devi WhatsApp Coin Özelliği bilgilerini bir skandal yaratarak getiriyor.

Novi’ye göre, kullanıcılar bir kredi veya banka kartı kullanarak (KYC’den sonra) para yatırabilir. Nakitlerini USDP’ye çevirebilir ve ardından USDP’yi ücretsiz olarak depolayabilir ve aktarabilir. USDP, kullanıcının WhatsApp sohbetinde gönderilecek ve alınacaktır. Ancak Facebook Financial’a (F2) göre şirket, sonunda platformda tercih edilen sabit para birimi olarak Diem’i kullanmayı planlıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Cyberpunk 2077 saat


WhatsApp Kripto Para Özelliği

WhatsApp Kripto Para Özelliği
WhatsApp Kripto Para Özelliği

WhatsApp’ın başkanı Will Cathcart, pilot programın haberini Twitter üzerinden 59.000 takipçisine doğruladı. Ekim ayında, Meta (eski adıyla Facebook) Novi’nin lansmanının ardındaki ayrıntıları açıkladığında. ABD’li yetkililer, şirket devi Mark Zuckerberg’e yeniden düşünmesi için yalvaran bir açık mesajlar yazdı. Senatörler Brian Schatz, Elizabeth Warren, Richard Blumenthal, Sherrod Brown ve Tina Smith tarafından yazılan bu mesaj. Facebook’un küresel stabilcoin transfer platformunu kontrol ettiğine inanılamayacağını belirtti.

“Facebook, kullanıcılarına ve daha geniş topluma zarar veren eylemlerde bulunmaya devam etmek için defalarca akıllıca iş kararları verdi. Mevcut riskleri yönetme ve tüketici güvenliğini sağlama yeteneği göz önüne alındığında, Facebook ödeme sistemlerini veya dijital para birimlerini yönetemez. Sizden derhal durmanızı istiyoruz. uygulama, Diem’i serbest bırakmayacağınızı garanti etmez.”


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En Çok Oynanan Oyun


Senatörlerin mektubuna kamuya açık bir yanıt

Senatörün mektubuna kamuya açık bir yanıt gelmedi. Meta’dan Novi, ödeme alanında potansiyel olarak önemli bir coin haline geliyor gibi görünüyor. Yasal Uyarı: Bunlar yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmemelidir. Okurlar kendileri araştırmalıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. WhatsApp Kripto Para Özelliği sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Trendyol Yılbaşı İndirimleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER