Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Whatsapp Kullanıcı Adı Özelliğini Duyurdu! İşte Detaylar

Whatsapp kullanıcı adı özelliğini duyurdu! Dünyanın en çok kullanıcısına sahip anlık haberleşme platformu Whatsapp kullanıcı adı özelliğini duyurdu. Bununla beraber artık her platformda olduğu gibi Whatsapp’ta da artık kullanıcı adı girilebilecek. Peki ne zaman? Gelin birlikte inceleyelim

whatsapp kullanici adi ozelligini duyurdu iste detaylar 1

Whatsapp Kullanıcı Adı Özelliği

Whatsapp kullanıcı adı özelliği ile kullanıcıların özgün adlar seçmelerine olanak tanıdı. Son zamanlarda Whatsapp’ta “sohbet kilidi” ve “mesaj düzenleme” özelliklerini duyuran Whatsapp, kullanıcılarına yeni deneyimler sunmaya son hızla devam ediyor. Bu özellik ile kullanıcılar kendilerine benzersiz ve özgün adlara sahip olmalarını sağlayacak.

whatsapp kullanici adi ozelligini duyurdu iste detaylar

Bu yeni özellik şu an için Ar-Ge aşamasında olduğundan ne zaman kullanıma açılacağı bilinmiyor. Fakat Google Play Store’da Whatsapp’ın son sürümü Wahtsapp beta 2.23.11.15 güncellemesinin ekran görüntüsünde özelliği görebilirsiniz.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER