Whatsapp Şekilli Nick Nasıl Yapılır (Ayrıntılı)

Whatsapp Şekilli Nick
Whatsapp Şekilli Nick

Whatsapp Şekilli Nick Nasıl Yapılır? Mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp da birçok kullanıcı şekilli nick tercih etmektedir. Kullanıcılar whatsapp şekilli harf ile kendi profillerini özelleştirerek özgün bir isim tercih edebilirler. Kullanıcılar ise whatsapp şekilli nickle kullanıcı isimlerini daha dikkat çekici hale getirerek farklı gözükmeyi sağlarlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Groovy Bot Komutları


Whatsapp Şekilli Nick

Whatsapp şekilli isim yapmak için bulunan karakterlerden kendinize uygun olanı seçerek cihazın panosuna kopyalayınız. Kopyalanan karakteri, isim değiştirme paneline kopyalayarak yapıştırmalısınız. Yapılan bu uygulamayı güncelledikten sonra istediğiniz whatsapp şekilli nick‘i yapısına sahip olurunuz.

Çoğu kişi için bu nickler sembol olarak gözükse dahi diğer ülkeler ya da bireyler için önemli bir yeri olabilir. Bu karakterler genel de harf, sayı, noktalama işareti ya da sembol olarak değişkenlik göstermektedir. Ayrıca şekilli nickleri kendi şahsi isminize göre uyarlamanız oldukça basittir. Fakat tamamen farklı daha önce kullanılmamış bir şekil oluşturmak istiyorsanız sıfırdan oluşturmanız da fayda vardır. Yapılan bu değişiklik ile listenizde yer alan diğer kişiler tarafından dikkat çekerek daha aktif olursunuz. Aşağıda sizler bir kaç şekilli nick yapabileceğiniz site önermek istiyoruz;

1: nickfinder.com

2: www.wordplays.com

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Whatsapp Şekilli İsim sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; General Mobile Ekran Görüntüsü Alma


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.